» » » Спланована акція провалилась

Спланована акція провалилась

За нашою інформацією, то було не стихійне зібрання, а запланована акція, адже її організатори заздалегідь розповсюдили оголошення про цей захід, запаслися мікрофонами, колонками та іншим аудіо-обладнанням. Мета в учасників мітингу теж була, очевидно, різною. Організатори, які паразитують на будь-якій болючій для міста проблемі, мали на меті збурити громадян, налаштувати їх проти чинної влади для досягнення власних меркантильних або ж політичних цілей. (Не треба забувати, що 30 травня 2010 року місцеві вибори).

Це досить чітко простежувалося у їх деструктивних виступах, що зводилися до одного: геть чинну владу. На необґрунтовану критику міської влади та на прохання дати конкретні пропозиції відповідь була банальною: «ви влада, ви і думайте!». Найцікавіше, що більшість «організованих» мітингуючи мають вдома індивідуальне опалення, або ж проживають у приватних будинках.

Деякі ірпінці опинилися на мітингу випадково, зупинилися послухати, що ж насправді відбувається. Дехто із них опинився у скрутному становищі. Саме вони відразу ж «розкусили» справжню мету провокаторів, і відокремили зерна від лушпиння та перевели дискусію у конструктивне русло - у русло обговорення проблеми із теплопостачанням та шляхи її вирішення.

Суть проблеми з опаленням, не вдаючись у подробиці, можна пояснити наступним чином. На території міста діють 3 теплопостачальних компанії; власниками двох є Ірпінська міська рада, а однієї - обласна рада. На наші комунальні підприємства ми можемо впливати, і саме вони, до речі, вже розпочали опалювальний сезон у місті, а на підприємство облради жодних важелів впливу ми не маємо.

Головна біда міста у тому, що саме це обласне підприємство обслуговує переважну більшість мешканців, а також соціальну сферу. І, крім того, населення м. Буча, села Мироцьке, селищ Гостомель, Ворзель.
Керівництво вищеназваного підприємства навмисно створює боргову яму, його борг на сьогодні складає колосальну суму - майже 14 млн. гривень! Ще одна цікава деталь: за опалення шкіл, садочків та інших комунальних установ міста ми перераховуємо цьому підприємству справно, жодної заборгованості місто перед ними не має.

Міська влада неодноразово зверталася до облради передати на баланс міста котельні цього підприємства, щоб хоч якось на нього впливати, але безрезультатно. Лише у червні цього року обласна рада вирішила передати підприємство тим громадам, яке воно обслуговувало, але... Облрада передала, наприклад, місту Буча котельні, а нам назву від підприємства із боргом у 14 млн. грн., у тому числі понад 2 млн. боргів мешканців Бучі. На «пріснопам'ятній» сесії облради були присутні майже усі депутати Ірпінської міської ради та міський голова Олег Бондар. Але нас ніхто і не збирався слухати.

Облрада шокувала дискримінаційним щодо Ірпеня і його мешканців рішенням. Міська рада була готова (а точніше, змушена) прийняти підприємство з боргом, але тільки з боргом м. Ірпінь, а не боргами наших сусідів. Офіційний Ірпінь активно заперечував щодо передачі підприємства у такий спосіб.

У цьому році місто вимушено було б прийняти на себе борг у 14 млн. грн., таким чином прямо або побічно покласти його на плечі жителів міста. Влада цього не хотіла робити. Довелося звертатися у високі інстанції та органи; попереджали про можливий зрив опалювального сезону у місті, але рішення облради так і не змінилося.

Саме тому під час мітингу керівництво міста закликано громаду міста разом звертатися до Київської обласної ради. Так і вирішили. Жителі, які справді були стурбовані відсутністю опалення, поїхали автобусом, який виділила влада, спочатку до керівників «Ірпіньтемпломережі», а на наступний день до Київської обласної ради (власника котелень). Серед них не було лише крикливих організаторів акції. Хіба так вболівають за спільні інтереси?! Це ваша ганебна позиція! Для так званих організаторів головна мета - не вирішення проблеми, а піар. Їм не вдалося відволікти ірпінчан від проблеми теплопостачання.
газета: "Ірпінський вісник" №44 від 30 жовтня 2009 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар