Футбол: Потрійне задоволення

Минулий тиждень видався дуже насиченим у футбольному плані: у п’ятницю дублюючі склади ФК «Оболонь» і ФК «Таврія» зійшлися у одинадцятому турі молодіжної першості Прем’єр-ліги України, у суботу наші ветерани подарували прекрасний матчу у пів-фіналі Кубку Київської області, а в неділю ФК «Буча» стала володарем Кубку Києво-Святошинського району. Але про все по черзі.

23 жовтня на стадіоні «Ювілейний» у рамках молодіжної першості Прем’єр-ліги України зустрілися команди ФК «Оболонь» і ФК «Таврія», восьма і п’ятнадцята команди чемпіонату відповідно. Команда пивоварів здобула впевнену перемогу 2:0. Вже на 16-ій хвилині Руслан Рябий вивів свою команду вперед, пробивши голкіпера гостей з пенальті, а під кінець першого тайму подвоїв перевагу Сергій Зуєвич. Отже після 11-ти турів ФК «Оболонь» 8-й і має у своєму активі 15 очок (п’ять перемог і шість поразок).

24 жовтня на тому ж таки стадіоні «Ювілейний» гольову феєрію подарувала нам ветеранська команда ФК «Буча». У першому пів-фіналі Кубку Києво-Святошинського району наша команда зійшлася у матчі з командою з Білої Церкви. Вже з початку матчу бучанці заволоділи перевагою і зі свистком на перерву вели у рахунку 3:0. Після перерви гості, намагаючись зламати гру, відіграли один м’яч, але все ж ФК «Буча», спочатку забив четвертий гол, а згодом і завершив матч з комфортною перевагою у м’ячах перед матчем-відповіддю у Білій Церкві.

І, нарешті, про найприємніше. 25 жовтня 2009 року у селищі Гостомель, на стадіоні «Факел» відбувся історичний для міської футбольної команди Бучі матч. Вперше гравці ФК «Буча» боролися у фіналі за кубок Києво-Святошинського району. У фіналі команда Віктора Удалова мірялася силами з командою ФК «Бобриця». У рівній грі наша команда все ж здобула перемогу 2:1, завдяки влучному пострілу Андрія Мар’євича, який вийшов на заміну і за рівного рахунку забив вирішальний історичний для команди і міста м’яч(відзначимо і Титова, який реалізував пенальті, вивівши ФК «Буча» вперед у першому таймі). Після матчу ми поспілкувалися з власником футбольного клубу «Буча» Василем Олексюком: «Результат досягнутий — це головне. Протягом матчу ініціативою володіла то одна, то інша команди. ФК «Бобриця», до речі, складалася з футболістів ФК «Десна» (с.Погреби) і ФК «Макарів», що є командами обласного рівня. Але, незважаючи на це, ФК «Буча» показав змістовну і тактично грамотну гру, в результаті чого і переміг з рахунком 2:1, що ще раз підтверджує кращий рівень гри і підготовки клубу у Києво-Святошинському регіоні».

Стосовно планів на наступний сезон пан Василь сказав: «Тепер я впевнений, що ми готові грати в області. Наша матеріальна і технічна база дозволяє виходити на вищий рівень. Але це буде наш перший сезон на такому рівні, тому одразу говорити, що клуб буде боротися за призові місця не треба. Але все покаже міжсезонний збір, під час якого ФК «Буча» обов’язково візьме участь у Меморіалі Макарова. Також розглядається варіант взяття участі у Кубку України серед аматорів. Це, звичайно, велика вершина, яку можливо було б досягнути, але такі вершини досягаються кропіткою роботою, зіграністю команди. Адже команда не формується за рік. Команда формується за три, а то й чотири-п’ять років. Ми маємо новий стадіон з штучним покриттям, який дасть можливість підготуватися. Звичайно, будемо й підсилювати лави гравців. У міжсезонні збираємося переглянути кількох футболістів для підсилення нападу і середньої ланки гри команди.

Участь у різних турнірах у період з осені до весни допоможе подивитися на гру нових людей, які можливо і стануть гравцями ФК «Бучі» у майбутньому сезоні. Головне, що незмінним залишиться тренер, який у цьому сезоні дійсно показав результат і виправдав всі наші сподівання. Але такий результат це не тільки робота тренера: це робота колективу, тренерського штабу, керівництва клубу, підтримки міської ради, депутатського корпусу. Хочеться окремо від усього колективу ФК «Буча» подякувати міському голові Анатолію Федоруку і постійному спонсору клубу товариству «Техпромсервіс» в особі генерального директора Віталія Косенка за моральну підтримку і матеріально-технічну допомогу».
Тиждень виявився насиченим та продуктивним. Дякуємо футболістам ФК «Бучі» за Кубок Києво-Святошинського району, нашим ветеранам за ще один крок до Кубку Київської області, а гравцям ФК «Оболонь» просто за хороший футбол.