» » » Завершення туристського сезону

Завершення туристського сезону

Туристський сезон 2009 року по традиції завершується підсумковими змаганнями. 9-11 жовтня в лісі поблизу залізничної станції Снітинка Фастівського району проходив традиційний відкритий Чемпіонат Київської області із спортивного туризму, організований Федерацією спортивного туризму Київщини.

У спортивній програмі змагань взяли участь п’ятнадцять команд із Київської області, міст Києва та Ніжина. Наше місто представляла команда у складі тридцяти чоловік, основу з яких складали педагоги та вихованці Бучанського Центру позашкільної роботи.

Змагання відбувалися на дистанціях із гірського, пішохідного, велосипедного, водного туризму та туристського орієнтування. Цікавою була і конкурсна програма.

У наполегливій боротьбі бучанці зайняли ІІ місця на водному і велосипедному етапах, ІІІ місце на гірській дистанції, що і дало в сумі друге загальнокомандне місце у спортивній частині змагань. У конкурсній програмі бучанські туристи вибороли перші місця у конкурсах художньої самодіяльності, фотографій та друге місце у змаганнях із «домбайського» футболу. Загальний залік визначався за сумою спортивної та конкурсної програми.

Бучанці зайняли друге місце в загальнокомандному підсумку, поступившись лише команді із Переяслав-Хмельницького педагогічного університету.

Особлива подяка - Дмитру Прохватило, Максиму Бардовському, Ірині Сукач, Сергію Савостіну за ІІ місце на велодистанціїі крос-кантрі;
- Тарасу Коту, Олексію Карабуту, Ірині Сукач, Андрію Куцевалову за ІІ місце на водній дистанції;
- Олександру Татарчуку, Олексію Карабуту, Яні Педченко, Світлані Вождаєнко за ІІІ місце на гірській дистанції;
- Олександру Остапі, Сергію Бондаренку, Ігорю Михайленку за І місце в конкурсі самодіяльності;
- Сергію Клименку, Богдану Чепурнюку за суддівство і І міце в конкурсі фотографій;
- Тарасу Коту, Вадиму Процишину, Олександру Остапі, Сергію Бондаренку, Богдану Цимбалюку за І місце у змаганнях із «домбайського» футболу, а також всім бучанським, ірпінським, київським, ворзельським туристам за надзвичайну підтримку і допомогу.

Туристський сезон завершено. Для бучанських мандрівників рік видався насиченим походами, змаганнями, конкурсами. Та вже не за горами зима, новий туристський сезон, нові подорожі.

Позднякова Олександра
газета: "Бучанські новини" №42 від 23 жовтня 2009 року
туризм
  1
Коментарів: 0
Додати коментар