» » » У нашій справі випадкових людей не буває

У нашій справі випадкових людей не буває

Щороку світове поштове співтовариство відзначає Всесвітній день пошти на честь історичної дати 9 жовтня 1874 року, коли була укладена Бернська Угода, що заснувала Всесвітній поштовий союз (ВПС) із штаб-квартирою в столиці Швейцарської Конфедерації місті Берні.

Усі країни-члени ВПС, у тому числі й Україна, що увійшла до складу організації ще в 1947 році, з нагоди Всесвітнього дня пошти проводять у себе низку заходів, які мають на меті ознайомити широкі верстви населення з діяльністю та завданнями ВПС, поширити відомості про роль поштових служб у державі та світі, ще раз привернути увагу споживачів до поштових послуг та проблем галузі.

9 жовтня 2009 року у Києві відбувся ІІІ Всеукраїнський форум працівників поштового зв’язку за участю Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко, на якому обговорювалися результати 15-річної роботи підприємства, шляхи докорінного реформування важливої соціальної галузі в умовах кризових викликів, а також шляхи вирішення завдань, спрямованих на задоволення потреб споживачів у високоякісних послугах поштового зв’язку та підвищення авторитету національної пошти. У роботі форуму взяли участь понад 3000 відданих своїй справі листонош, операторів, начальників центрів та відділень поштового зв’язку, які представлять 110-тисячний колектив поштовиків України, а також гості свята.

Аби ще раз привітати своїх колег та розповісти про стан поштових справ у Бучі, до редакції «БН» завітала Любов Федотова голова профспілкового комітету ЦПЗ – 12:
- У нашій справі випадкових людей не буває. Люди приходять працювати, та швидко йдуть шукати іншої роботи і причин тому маса. Зокрема головним чинником звісно була і залишається маленька заробітна платня.

Проте ті, хто залишається працюють у нас багато-багато років. Серед таких хочеться відзначити бучанок:
Наталію Кову (33 роки стажу),
Марію Щербанюк (12 років стажу),
Вікторію Кондратюк (20 років стажу),
Надію Петрієнко (26 років стажу),
Олену Серікова (25 років стажу),
Діну Калініченко (20 років стажу).

Звісно, список можна продовжувати, але, нехай ніхто не ображається, зразу всіх і не пригадаєш. Відповідно маємо міцний дружний колектив. І профспілковий комітет завжди дбає про своїх людей. Ми пам’ятаємо усі урочисті дати, завжди наших працівників вітаємо та робимо подарунки. В силу власних можливостей допомагаємо у вирішенні нагальних проблем. Не забуваємо і ветеранів. Тут хочеться згадати і ще раз подякувати за роки самовідданої праці Л. Красюк, К. Ордовській, Р. Вінцик, Л. Потаповій, Н. Кречуняк. Окрема подяка колишньому начальнику пошти в Бучі – Ніні Миколаївні Забарило. До речі, ця привітна жінка і сьогодні продовжує працювати. Тисячі бучанців зустрічають її щодня у приймальні бучанського міського голови та його першого заступника. Мабуть через це Анатолій Федорук теж не забуває про колектив бучанських поштарів. Для прикладу цього року він єдиний з представників місцевої влади Ірпінського регіону, хто привітав нас з професійним святом.

Повертаючись до питання про наше сьогодення, хочеться сказати, що галузі в цілому просто необхідні реформи. Розвиток новітніх технологій, переформатування усіх сфер життя, майже не торкнулися української пошти. Інтернет та мобільний зв’язок здавалося ось-ось мали б знищити пошту у її класичному прояві, втім цього не сталося, більше того до класичних функцій (поштових відправлень листів, листівок простих і замовлених бандеролей) з часом лише додаються нові (грошові перекази, прийом комунальних платежів тощо).

Ми в усі часи мали маленьку зарплатню, але, незважаючи на будь-які труднощі, вона виплачувалася і сьогодні платиться вчасно. До речі, як ви знаєте, наразі ці цифри урядом переглянуті, і незабаром ми матимемо більші ставки приблизно на 50%. До платні наші працівники мають повний соцпакет та справді працюючу, активну профспілку. Ця, так би мовити, перевага сьогодні, в умовах економічної кризи, для нас далася взнаки. В позитивному значенні. Останнім часом пошта відчула значний приплив молодих кадрів.

Ко­ле­к­тив бу­ча­н­сь­ко­го це­н­т­ра­ль­но­го від­ді­лен­ня по­ш­ти:
Г. Са­в­чук, М.Ча­рук, В. Ко­н­д­ра­тюк, Н. Ко­ва, Н. Юна­ць­ка,
Л. Яку­се­вич, О. Че­р­ня­в­сь­ка, М. Ще­р­ба­нюк, О. Се­рі­ко­ва


Серед проблемних питань хочу також відзначити зношеність як поштових приміщень, так і всього внутрішнього устаткування. І це стосується не лише Бучі чи ірпінського регіону, а всієї держави в цілому. В силу своїх можливостей ми впливаємо на вирішення цих проблем. Для прикладу вже в наступному році заплановані кошти на ремонт приміщення центрального відділення пошти в Бучі. І це не може не радувати.

Про наболілі проблеми можна й, мабуть, треба говорити, але я все-таки хочу ще раз привітати усіх працівників пошти з професійним святом. Побажати натхнення та успіхів у їхній самовідданій роботі, щастя та благополуччя їм та їхнім родинам! Будьте здорові, шановні колеги!

Віктор Бондаренко
газета: "Бучанські новини" №41 від 16 жовтня 2009 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.