» » » Буча у сердці - спорт у душі

Буча у сердці - спорт у душі

108 річниця міста Бучі супроводжувалася не тільки культурними заходами, а й спортивними змаганнями. За підтримки відділу сім’ї та молоді до Дня міста були проведені наступні спортивні заходи: змагання з стрітболу, фігурного водіння велосипеда, катання на скейті та конкурси графіті, малюнка «Рідне місто моє» і малюнку на асфальті.

Стріт­бол


Змагання проходили у вигляді чемпіонату. Взяли участь 6 команд: дві з міста Бучі, дві з Ірпеня, одна з Клавдієво і одна з Микуличів. Радує, що турнір з міського переріс в районний. Вітаємо команду переможців: Максима Ткаченка, Дмитра Бартоша і Артема Бловатного. Знаково, що у цьому турнірі молодих команд баскетболістів перемогу здобула команда з, власне, організатором змагань: «Хоча і перемогла наша бучанська команда, але є одна велика проблема: у Бучі немає де тренуватися, тому доводить їздити в Ірпінь. Ми хочемо прославляти наше місто, на різних турнірах, але баскетбольних майданчиків, на жаль, немає. Хотілося, щоб бучанська адміністрація звернула на це увагу.

Фігур­не водін­ня велосипеда


Бучанський Центр позашкільної освіти провів змагання на належному рівні. Всі учасники залишились задоволені. Серед дівчат перемогу святкувала Варвара Прохватило, друге місце дісталося Вірі Прохватило, а бронзу отримала Софія Сидорчук; п’єдестал переможців змагань серед хлопців виглядав таким чином: перше місце — Сергій Савостін, друге — Іван Черняков, третє - Назар Антонюк. Залік серед дорослих очолив Дмитро Прохватило, другим став Олексій Карабут, третя позиція у Андрія Куцевалова. Радує, що у лідерах змагань ціла велосипедна династія сім’ї Прохватило. Вітаємо переможців.

Ка­тан­ня на скейті


З кожним днем у місті Бучі стає все більше і більше скейтерів. Не оминули їх увагою і на День міста. Велика кількість молодих хлопців приїхали, щоб показати свою майстерність у володінні дошки. Не зважаючи на те, що їм довелося дуже довго чекати — хлопці витримали і все ж показали на що вони здатні. Вітаємо переможців: Артура Аваяна, Артема Аваяна і Борислава Чернеко.

Ко­н­курс гра­фіті


Конкурс, що залучив чи не найбільше глядачів. І хоча він забрав дуже багато часу у тих, хто малював і тих, хто спостерігав, але результат приголомшив різнобарвністю і експресією. Вітаємо переможців: Олександра Таланова, Олександра Мухіна і Олександра Мельник.

Конкурс малюнка «Рідне місто моє» і малюнку на асфальтіТакож відділ сім’ї та молоді міста Бучі не оминув і художню обдаровану молодь міста. Школярі показали свої роботи на тему «Рідне місто моє», а наймолодші жителі Бучі розмалювали асфальт бульвару Богдана Хмельницького у всі кольори веселки. У конкурсі «Рідне місто моє» перемогли: перше місце — Олена Колісник (Бучанська українська гімназія), друге — Валерія Вертій (Бучанська українська гімназія), третє — Наталія Кузьменко (Бучанська українська гімназія).

Олександр Остапа


ініш фото в галереї>>
газета: "Бучанські новини" №40 від 9 жовтня 2009 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
пёрышко

OFFline

Цікаві були заходи. Хлопці та дівчата – просто молодці! До речі, і фото – дуже якісні!

0