» » » Вітаємо учасників відкритого турніру по Дзюдо

Вітаємо учасників відкритого турніру по Дзюдо

Однією з найцікавіших подій в рамках святкування Дня Бучі був відкритий турнір з дзюдо, організований бучанським СК «Ахіллес».

4 жовтня, починаючи з 12:00, в спортивному залі ЗОШ №4, на всіх бажаючих прихильників цього виду спорту чекало справжнє спортивне видовище. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат 1995-1996 та 1997-1999 років народження. Загалом у заході взяли участь 12 команд. До Бучі завітали гості-учасники з Коростеня та Києва. Всього 134 спортсмена намагалися завоювати золото турніру. Видовищні поєдинки проходили на двох килимах одночасно, тому глядачам важко було зосередитись на якомусь одному. Спостерігати було справді цікаво.

Бучу представили 18 хлопчиків та дівчаток. За словами головного тренера бучанців та основного організатора турніру Олексія Лобанова, наших спортсменів могло бути більше, але поважні причини змусили їх пропустити ці змагання. Загалом він задоволений результатами і вважає, що подібні заходи дуже необхідні для молодих спортсменів. Адже не лише тренування, а й практика на подібних турнірах може стимулювати будь-яку людину до професійного росту.

Вітаємо бучанських переможців, які в чесних поєдинках здобули призові місця в своїх вагових категоріях:
І місце – Аня Коваленко;
ІІІ місце – Аліна Лемба;
ІІІ місце – Сергій Шевченко;

І місце – Юрій Артьоменко;
ІІ місце – Влад Свердел;

І місце – Єгор Копотько;
ІІІ місце – Влад Бойчук;
ІІІ місце – Денис Шабельний;
ІІІ місце – Дарина Мельник.


Фото: Ніна Костенко
газета: "Бучанські новини" №40 від 9 жовтня 2009 року
Віктор Бондаренко
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.