» » » Мотокрос у Бучі: визначено чемпіонів України

Мотокрос у Бучі: визначено чемпіонів України

26-27 вересня, у місті Буча (в районі Гідровалу) відбувалося видовищне спортивне шоу – кваліфікаційні заїзди командного Кубку України з мотокросу.

Як зазначили організатори змагань, даний захід був присвячений до Дня Бучі. Хоча варто зауважити, що проведення Чемпіонату України з мотокросу для нашого міста вже стало доброю традицією.

Цього року, окрім належної організації, особливо порадувала гарно підготовлена траса.
На ній дійсно було не соромно проводити такого рівня спортивне дійство.

А щодо перегонів, то тут як завжди – море адреналіну, яскравих вражень та безліч позитивних емоцій!
Так, двохденна програма увінчалася впевненою перемогою команди з досить зірковим складом учасників. Мотоперегони проходили в трьох класах. І в усіх трьох заїздах перемогли гонщики команди «Дари природи» з міста Єнакієве.


Зокрема, у молодшому класі – 85 с, лідером став Ростислав Войцицкий. У кваліфікаційній гонці класу МХ2 перемогу здобув Андрій Маханьков. А в класі OPEN – Микола Пащинський, який виграв старт і значно відірвався від свої суперників.

Загалом, усі гонщики на трасі показали дійсно високий рівень підготовки та подарували глядачам незабутнє екстремальне видовище.
Тож, змагання завершилися. Абсолютними переможцями мотокросу і володарями Кубку України стала команда «Дари природи». Її учасники, як уже зазначалося, представляли місто Єнакієве.

У результаті запеклої боротьби, ІІ місце посіла команда Національного транспортного університету з міста Києва. ІІІ місце у змаганнях на Кубок України-2009 виборола команда СК «Ювілейний» міста Жовті Води.


Нагороджували учасників мотокросу три заступники Бучанського міського голови: Юрій Хоменко, Віктор Фальковський, Лариса Матюшенко. Крім того, з рук головного секретаря Федерації мотоциклетного спорту України Василя Якимчука, свій кубок отримав і тренер команди лідерів змагань.

Після завершення церемонії нагородження, хлопці дали коротке інтерв’ю для читачів бучанського сайту.

- Розкажіть про свої враження від цих змагань. Як оцінюєте своїх суперників?
Микола Пащинський:
- Будь-який спортсмен, коли приїжджає на змагання, оцінює свого суперника дуже високо. Інакше не можна: або сам «перегораєш», або маєш недостатню підготовку, щоб показати все, на що здатен.
Стосовно сьогоднішніх змагань, то в них брали участь найкращі команди України, які представляли досвідчені спортсмени. Тому перемога була нелегкою.


- До організації мотокросу є зауваження?
Микола Пащинський:
- Жодних. Все пройшло на досить високому рівні: починаючи від поливки траси і закінчуючи незначними дрібницями.

- «Географічно» ваша команда дуже різна?
Андрій Маханьков:
-Так. Наприклад, Ростислав Войцицкий – зі Львова, Микола Пащинський – з Ірпеня, а я – з міста Хмельницький.
Адже в професійному спорті – одиниці людей мають певний рівень підготовки, статус. Тому кожна команда, яка хоче добре виступати, організовується і складається з кращих спортсменів. Зокрема, тренери збирають представників із усієї України і домовляються, щоб вони виступали за їхнє місто. У спорті – це нормально, бо головне завдання – перемогти.

- З якого віку займаєтеся мотоспортом?
Микола Пащинський:
- Я – з п’яти років. Це сталося, коли побачив свого брата Олександра за кермом мотоцикла. Як і будь-якого хлопчика, мене цікавила техніка, особливо мотоцикли. Завжди хотілося подивитися, як влаштовані механізми і що можна зробити, аби їхати ще швидше.
Зараз мені 20 років і весь цей час (не враховуючи періодів, коли був травмований) я активно займаюся мотоспортом.

- Скільки років наймолодшому учаснику вашої команди?
Андрій Маханьков:
- Наймолодший серед нас – Ростислав Войцицкий, йому 13 років. Незважаючи на це, він обдарований, вже досвідчений і дуже перспективний гонщик.

- Якими будуть ваші наступні змагання?
Микола Пащинський:
- Хотіли поїхати до Італії на командний Чемпіонат світу, але поки що не знаємо, чи вдасться реалізувати цей задум. Справа в тому, що один із учасників нашої збірної на сьогоднішніх змаганнях упав і отримав досить серйозну травму хребта. Тому поки що складно щось прогнозувати.


- Поділіться планами на майбутнє?
Андрій Маханьков:
- Виграти якомога більше гонок. Будемо для цього старатися!

Микола Пащинський:
- Як і у кожного спортсмена – спортивна боротьба до перемоги, бути кращим, досягти рівня, коли на тебе почнуть усі рівнятися.


Декілька стопкадрів в фотогалереї>>

Людмила Гладська
спеціально для www.bucha.com.ua
мотокрос
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.