» » » Місто приймало обласну Спартакіаду

Місто приймало обласну Спартакіаду

19 вересня на стадіоні «Ювілейний» відбувалося справжнє спортивне свято. Спортсмени Київщини брали участь у фіналі Спартакіади серед районних організацій обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Даний захід зокрема був присвячений знаковій події у спортивному житті України – 60-річчю ВФСТ «Колос».

На змаганнях були представлені 24 райони області. Спортивні баталії вирували з міні-футболу, легкоатлетичного кросу, шахів, шашок, перетягування канату, гирьового спорту тощо. Для цього були відведенні спортивні майданчики ЗОШ №4 та школи-інтернат, а також головний стадіон міста. Більшість атлетів продемонстрували силу, витримку, швидкість та волю до перемоги.

Проте, всі з нетерпінням чекали початку другої частини свята – урочистої церемонії нагородження. Вона розпочалася з марш-параду учасників змагань серед районних організацій Київщини, які очолювали заслужені майстри спорту, спортсмени міжнародного класу, переможці та призери різних ігор, чемпіони України, Європи та світу. Зокрема, право винести прапор отримав заслужений тренер України, бронзовий призер Олімпійських ігор з легкої атлетики Олександр Багач. Потім спортивною доріжкою пройшлися барабанщиці Ірпінського економічного коледжу, а за ними – на конях в’їхали кращі кіннотники.

Були присутні і поважні гості – голова Київської облдержадміністрації Віктор Вакараш, його заступник Валерій Кондрук, голова Всеукраїнського ФСТ «Колос» АПК України Анатолій Усенко, завідуючий сектором фізичної культури та спорту Кабінету Міністрів України Василь Карленко, начальник Управління з питань фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Іван Куроченко, голова Київської обласної організації ФСТ «Колос» Станіслав Блощаненко, заступник Бучанського міського голови Лариса Матюшенко, голови районів Київщини.Посадовці привітали усіх зі святом та були переконанні, що ФСТ «Колос» і надалі відіграватиме головну роль у розвитку та популяризації спорту серед сільського населення.Так, у своєму виступі голова Київської облдержадміністрації Віктор Вакараш повідомив:
«Нині для працівників агропромислового комплексу та їхніх дітей в Київській області працюють понад 28 стадіонів, майже 400 спортивних майданчиків та футбольних полів, 65 спортивних залів, понад 500 майданчиків з тренажерним обладнанням. Не зважаючи на економічні труднощі у нашій області триває будівництво спортивних об’єктів.
За останні три роки в сільській місцевості збудовано 5 стадіонів, 18 футбольних полів. Сьогодні триває будівництво навчально-спортивної бази в місті Тетієві, спортивної бази з веслування на байдарках у Фастівському районі, а в Ставищанському районі побудований спортивний комплекс до якого входить: стадіон з трибунами напіввідкритого типу на 500 місць, волейбольні, баскетбольні та гандбольні майданчики з твердим покриттям».

Віктор Михайлович подякував усім спортсменам за їхні високі результати і висловив надію, що представники «Колоса» і надалі продовжать чудові традиції своїх земляків.

Зі свого боку, заступник Бучанського міського голови Лариса Матюшенко вітаючи присутніх зазначила:
«Позитивна аура сьогоднішньої спартакіади залишиться у нашому місті і, я впевнена, надасть поштовх для нового розвитку фізкультури, спорту, всього соціально-економічного життя. За це ми дякуємо усім спортсменам-учасникам, високоповажним гостям.
Ми вітаємо їх з перемогами і знаємо, що їм підкоряються не лише хлібні поля, але й футбольні, волейбольні, баскетбольні».

А от голова голова Всеукраїнського ФСТ «Колос» АПК України Анатолій Усенко подякував мерії міста Бучі за той чудовий подарунок, який вони зробили для всіх – гостинно прийняли учасників Спартакіади на своїй землі!«З великою повагою я сьогодні хочу відзначити той факт, що на цьому красивому стадіоні зібралися найсильніші спортсмени нашого Всеукраїнського сільського спортивного товариства «Колос» із Київщини. Ми вважаємося провідною організацією у розвитку масової фізичної культури та підготовки спортсменів високого класу. І свої позиції не будемо втрачати», - сказав Анатолій Усенко.

Крім того, Анатолій Петрович привітав Віктора Вакараша з призначенням на посаду голови Київської облдержадміністрації та вручив йому ордени від Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка та від Міністра агропромислового комплексу Юрія Мельника. Як зазначив Анатолій Усенко: - «За особисті заслуги у розвитку фізичної культури та спорту».

Після свого виступу, Віктор Вакараш вручив медалі та дипломи представникам кращих команд Київщини.

Отже, за підсумками, у першій групі місця розподілилися так:
І місце – посіла команда Бориспільського району;
ІІ місце – команда Білоцерківського району;
ІІІ місце – зайняла команда Бородянського району.

У другій групі:
І місце – збірна команда Переяслав-Хмельницького району;
ІІ місце – збірна команда Іванківського району;
ІІІ місце – збірна команда Яготинського району.
Переможці Спартакіади братимуть участь у Всеукраїнських сільських спортивних іграх 2009 року.

Не менш видовищними були події, які відбувалися на самому полі стадіону.

У концертній програмі своїми виступами учасників та гостей розважали Національний президентський оркестр України, бучанський хореографічний колектив «Фантазія», дитячий ансамбль «Пульс» (центру творчості Шевченківець).

Справжньою окрасою свята стала спортивна сюїта – показові виступи футболістів, дзюдоїстів, акробатів, борців.

Жартівливого настрою присутнім додало змагання з перетягування канату на призи Бучанського міського голови. Помірятися силами вийшли дві команди – Миронівського та Іванківського районів. Дружба дружбою, проте перевага без сумніву була на боці спортсменів Миронівського району. Отож, вони і отримали призи.

А завершився концерт – показовими виступами бучанських дітей – учнів ЗОШ міста, які влаштували на полі «Ювілейного» невеличке хореографічно-спортивне шоу.

Факти

До речі, за 60 років свого існування Київське обласне ФСТ «Колос» досягло вагомих здобутків. У різні часи спортсмени цього товариства прославляли Київщину на міжнародних змаганнях. Так, першим олімпійцем став метальник молота Анатолій Бондарчук на Мюнхенській олімпіаді 1972 року. Золотою виявилася Московська олімпіада для кіннотника Юрія Ковшова, а Олександр Кириченко прославив Україну в олімпійському Сеулі.
Сьогодні при обласному ФСТ «Колос» працює 9 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у яких займаються близько трьох тисяч дітей з 23 видів спорту. Обласна організація ФСТ «Колос» обслуговує майже 700 товариств та організацій агропромислового комплексу, а в сільській місцевості створено 230 спортивних клубів.Інші фото спортивних змагань у галереї>>
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Їжачок

OFFline

  • Їжачок (9)
  • Місцевий
  • 21 вересня 2009 16:18
Наступного разу Буча буде приймати спардакіаду серед районних організацій рибного господарства -як велике морське місто.

0
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 21 вересня 2009 16:29
В этой спартакиаде - учасники Олимпийских игр, "отцы-чемпионы"..

Для Буч_ки - это событие сравнимо с приездом Президента если не больше (по масштабности).

Цитата: Їжачок
як велике морське місто

- а что? надо будет примем и чемпионат мира любителей пива.


п.с. ПрЭвэд оптимистам

0