» » » » Бучанські діти порадували своїх батьків та тренерів перемогами

Бучанські діти порадували своїх батьків та тренерів перемогами

У суботу, 12 вересня, до Дня фізичної культури та спорту на спортивно-тренувальній базі бучанської ДЮСШ було проведено турнір по дзюдо.

Окрім бучанських борців у змаганнях взяли участь ще дві запрошені команди – дуже сильна київська «Десантнік-спарта» на чолі з головним тренером Євгеном Віталійовичем Сурканом, багаторазовим призером світу, не однократним чемпіоном Європи. А також команда з Коцюбинського ДЮСШ, тренера Павла Володимировича Шевченка.

На міській першості змагалися три вікові групи – старша (1993-1996 років народження), середня (1997-1999 років народження) та молодша (це дітки першого року підготовки – 2000-2002 років народження). Загалом у турнірі взяли участь майже 100 спортсменів, 50 з яких – вихованці бучанської школи.Незважаючи на те, що дзюдо – це все ж таки контактний вид спорту, спортивний захід пройшов без травм. Усі наші борці достойно представили Бучу, практично всі бучанці порадували своїх батьків та тренерів перемогами в поєдинках, отримали медалі та грамоти. Для багатьох діток – це були перші такі змагання і, звісно ж, перемоги в них.

У жовтні, до Дня Бучі планується провести подібний спортивний захід. Будуть запрошені сильні команди з Києва, Хмельницького, Коростишева та ще кілька з Київської області. Ця першість буде серед двох дорослих вікових груп. Спортивне свято обіцяє бути дуже яскравим, непередбачуваним та цікавим. Організатори, а саме СК «Ахіллес» запрошують усіх бучанців, шанувальників цього виду спорту 3-4 жовтня до спортивної зали ЗОШ №4, щоб підтримати своїх земляків на турнірі.
газета: "Бучанські новини" №37 від 18 вересня 2009 року
Віктор Бондаренко
Коментарів: 0
Додати коментар