» » » Як освітяни готувалися до нового навчального року

Як освітяни готувалися до нового навчального року

Наприкінці серпня, перед святом Дня знань, освітяни, а саме відділ освіти Бучанської міської ради проводили щорічну загальноміську конференцію під назвою «Творча співпраця учителя й учня в навчально-виховному процесі». До участі у заході були запрошені представники всіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Бучі. Місцем проведення організатори обрали актову залу ЗОШ № 3.

Нагадаємо нашим читачам, що на території міста працюють 4 загальноосвітні школи, 1 гімназія, 1 НВК та 4 дошкільні заклади. У роботі конференції взяли участь 240 педагогів міста. Їм є що обговорювати, над чим працювати разом аби в результаті ступінь освіченості їхніх вихованців був на достойному конкурентноздатному рівні.

Відкривала та вітала учасників конференції начальник відділу освіти Лариса Петрівна Федорук, вона ж доповідала і по темі: «освітня система міста: проблеми, перспективи, пошуки». Після обговорення, до слова запрошувалися й інші делегати, які виступали, зокрема, з таких питань: «Спрямування творчої діяльності колективу педагогів та учнів у системі виховної роботи навчального закладу на участь у благодійних проектах», «Діяльність колективу однодумців (педагогів, учнів, батьків) щодо творчого втілення інновацій у дошкільній освіті», «Принцип організації профільного навчання в ЗОШ I-III ст. №4 очима учнів та педагогів», «Напрямки роботи психологічної служби в розвитку освітньої системи міста для створення ситуації успіху», «ЗНО – практика реалізації творчого потенціалу вчителя та учня», «Роль керівника гуртка у розвитку талантів та обдарувань вихованців Бучанського центру позашкільної освіти».


Після доповіді та виступів кращі працівники освітніх закладів були нагороджені пам’ятними відзнаками. Не забули організатори і про педагогів-пенсіонерів, які в цьому році вже не будуть працювати у закладах освіти. Їм були вручені подяки за сумлінну багаторічну працю. Приємно зазначити, що в цьому році в заклади освіти прибули 11 молодих спеціалістів, яких вітали на конференції.

Далі невеличка перерва і педагоги розійшлися по класах для роботи в методичних комісіях. Вже по обіді конференція завершилася.

Що ж, вже й 1 вересня позаду, навчальний рік почався, вчителі та вихователі на своїх робочих місцях, діти за партами та в ігрових кімнатах. Залишається лише побажати нашим освітянам наснаги, творчої енергії, терпіння та головне - здоров’я.
газета: "Бучанські новини" №35 від 4 вересня 2009 року
Віктор Бондаренко
Коментарів: 0
Додати коментар