» » » Наша пісня гарна й нова починаймо її знову

Наша пісня гарна й нова починаймо її знову

29 травня 2009 року у нашій газеті ми проінформували читачів про обставини незаконного позбавлення Мироцькою сільською радою громадянина Євстюфеєва Віктора Михайловича права оренди ставка в селі Мироцьке загальною площею 14,1422 га (ставок -11,8271га, охоронна зона - 2,3251 га).

Мироцька сільська рада, приймаючи рішення щодо вище згаданого ставка, допустилася значних помилок та порушень чинного законодавства України, чим перешкодила здійснення Євстюфеєвим В.М. його підприємницької діяльності:
-згідно рішення Мироцької сільської ради 3-ї сесії 5-го скликання від Віктор Михайлович отримав право на оренду ставка строком на 5 років (до 08 липня 2011 року), але уповноважений представник Мироцької сільради Іваненко Н.І. всупереч вказаному рішенню уклала договір оренди ставка лише до 7 лютого 2008 року позбавивши пана Євстюфеєва права на оренду земельної ділянки на цілих 3 роки;
-04 квітня 2008 року на 18-й сесії 5-го скликання Мироцька сільська рада порушивши чинне законодавство України про оренду землі, не продовжила термін дії оренди ставка Євстюфеєвим Віктором Михайловичем, всупереч тому, що орендар сумлінно виконував всі договірні обов'язки зі свого боку (вчасно сплачував орендну плату і будь-які зауваження з боку Мироцької сільради до нього як орендатора були відсутні) та надала вище зазначений ставок в оренду депутату Мироцької сільради - Башинському В.А.

За допомогою нашої редакції, Євстюфеєв Віктор Михайлович звернувся за захистом своїх порушених прав з позовною заявою від 23.09.2008 року до Києво-Святошинського районного суду Київської області.

13 травня 2009 року суддя Києво-Святошинського суду Київської області Коцюрба М.П. розглянув у відкритому засіданні в м. Києві справу за адміністративним позовом Євстюфєєва Віктора Михайловича до Мироцької сільської ради Київської області та постановив:
«Визнати рішення Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області 18 сесії 5 скликання від 04.04.2008 року № 5/40-18-У незаконним.


Зобов'язати Мироцьку сільську раду Києво-Святошинського району Київської області розглянути заяву Євстюфєєва Віктора Михайловича про продовження строку оренди земельної ділянки (ставка) площею 14.22 га»

У свою чергу, Мироцька сільська рада скористалася правом на подання апеляційної скарги до Київського Апеляційного адміністративного суду Київської області, демонструючи таким чином бажання будь-якою ціною спричинити труднощі та перепони Євстюфєєву В.М в відновленні порушеного права на оренду вище згаданого ставка та задовольнити потребу саме на цей ставок депутата сільради Башинського В.А. А тим часом, селом вже почали ширитись чутки про те, що нібито на черговій сесії Мироцької сільської ради розглядалося питання стосовно вищезгаданого спірного ставка, але знову чомусь без присутності Євстюфєєва В.М. Скористувавшись своїм законним правом виборця, громадянин Євстюфєєв В.М. звернувся до депутата свого виборчого округу Черненка В.О. з заявою від 23 липня 2009 року про допомогу в отриманні копії нового рішення, що стосується оспорюваного ставка. За підтримки депутата Черненка В.О. вдалось отримати рішення сесії сільської ради від 19 червня 2009 року №4/13 «про надання дозволу на розробку технічної документації щодо відведення земель водного фонду на умовах оренди згідно поданої заяви гр.

Башинського В.А.». Осмислюючи зміст вище згаданого рішення сільської ради, постає питання: чому в даному рішенні не вказано на яких законних підставах пан Башинський має право на розробку технічної документації на умовах оренди? коли саме сільська рада прийняла рішення щодо надання на умовах оренди вище згаданого ставка Башинському В.А. і чому це рішення було прийнято всупереч винесеному рішененню Києво-Святошинського суду від 13 травня 2009 року?

На даний час, до винесення рішення Апеляційного суду, (а воно безперечно згідно чинному законодавству буде винесено та набере законної сили) ставок в селі Мироцьке - є спірним об'єктом і Мироцька сільська рада не має законного права приймати жодного рішення щодо надання цього об'єкту будь якій фізичній або юридичній особі у користування на правах оренди!


Реакція нашої газети глибоко стурбована проявам беззаконня та свавілля місцевої влади в нашому селі. І хоче проінформувати Мироцьку сільську раду про існування статті 382 Кримінального Кодексу України «Невиконання судового рішення»: «умисне невиконання службовою особою рішення суду, що набрало законної сили, або перешкоджання його виконанню, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян - караються обмеженням волі на строк до п`яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років»!

Як це не прикро, але Євстюфеєв Віктор Михайлович змушений знову розпочати боротьбу за правду.


Джус О.М.
Коментарів: 0
Додати коментар