» » » 1 Вересня Президент України Віктор Ющенко відвідав місто Буча

1 Вересня Президент України Віктор Ющенко відвідав місто Буча

1 Вересня Президент України Віктор Ющенко відвідав місто Буча. Глава держави взяв участь в урочистостях, присвячених Дню знань та відкрив святкову лінійку ЗОШ №4, яка проходила на Київській площі. Разом з Президентом до Бучі приїхали Глава Секретаріату Президента Віра Ульянченко, заступник Глави Секретаріату Президента Валентина Руденко, Міністр освіти і науки Іван Вакарчук, в.о. голови Київської облдержадміністрації Віктор Вакараш, голова Київської обласної ради Володимир Майбоженко. Зустрічав гостей Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Вітаючи школярів, учителів та батьків з Днем знань та початком нового навчального року, Президент висловив переконання, що йдеться про свято, яке завжди знаменує початок нових досягнень, перемог і здобутків. Віктор Ющенко вкотре наголосив – національна освіта, її ефективне реформування були і залишаються одним із головних пріоритетів влади. «З кожним роком ми будемо все більше розуміти: немає іншого пріоритету номер один, ніж освіта, вчителі», – сказав Президент.

Після цього Віктор Ющенко вручив ключі від квартири десятьом працівникам закладів освіти міста.
Крім того Віктор Андрійович поспілкувався з дітьми та вчителями, подарував ЗОШ №4 інтерактивний клас, сфотографувався на пам'ять з першокласниками та повів їх на перший у житті урок.

Цього дня відбулася ще одна вагома для міста подія – відкриття ДНЗ №5 «Капітошка», розрахованого на 140 місць. Урочиста церемонія також проходила за участі Президента.

Глава держави подякував усім, хто долучився до спорудження цього сучасного дитячого садочка. Він висловив упевненість, що забезпечення належного виховання та освіти є надзвичайно важливим у контексті формування активних громадян України і передав закладові подарунки – чотири комплекти музичної апаратури.

Детальніше читайте в газеті «Бучанські новини» 4 вересня та на нашому сайті (фото будуть розміщені в галереї)
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.