» » » День державного прапора у Бучі

День державного прапора у Бучі

Вперше у новітній історії синьо-жовтий стяг замайорів перед будівлею столичної мерії 24 липня 1990 року. У серпні 2004 Президент Леонід Кучма підписав Указ про святкування Дня прапора по всій Україні. Прапор - один з трьох офіційних державних символів України.

Тож, зранку, 23 серпня, на багатьох установах міста Бучі замайорів національний стяг. Прапор переважно підняли на будівлях деяких підприємств, дитсадків і шкіл міста.

Крім того, державний прапор урочисто підняли при в’їзді до Бучі з Києва (вздовж Варшавської траси по вул. Шевченка). Участь у цій церемонії взяли Бучанський міський голова Анатолій Федорук, заступник голови з соціально-гуманітарних питань Лариса Матюшенко, керуюча справами виконавчого комітету Бучанської міської ради Галина Сурай, депутати – Ігор Бартків та Микола Григорусь, начальник комунального підприємства «БУЖКГ» Володимир Кравчук, начальник відділу архітектури Валентина Ткаченко.


Прикро, проте більшість жителів міста віднеслися до свята прапора без особливого ентузіазму: у перехожих не було й натяку на державну символіку у руках чи на одязі. Але приємно здивувало, що прапор був піднятий біля декількох будинків бучанців.
газета: "Бучанські новини" №34 від 28 серпня 2009 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.