Гравці ФК «БУЧА» впевнено довели, що сильніші

Після короткої перерви ФК «Буча» знову розпочала серію матчів.

Оскільки наша команда у першому колі І ліги Києво-Святошинського району з футболу стала лідером (мали в активі 35 очок, а найближчий суперник по турнірній таблиці СК «Ворзель» - 27 очок), то, природно, від гравців чекали високих результатів і в другому колі. А розпочалося воно 24 серпня на бучанському стадіоні «Ювілейний» футбольним поєдинком між ФК «Буча» та ФК «Вишневе».

Вболівальники, а їх зібралося чимало, з нетерпінням чекали початку гри. І вже перші хвилини принесли позитивний для нас результат – у ворота суперників потрапив перший гол. Після чого, темп гри дещо уповільнився. Але за короткий час гравці ФК «Буча» знову зуміли набрати обертів і створили декілька гострих моментів, яких, втім, не вдалося реалізувати. Попри це, лідируючі позиції бучанців на полі – були для всіх очевидними. Результат не змусив себе довго чекати і після атаки, гравці ФК «Буча» змінили рахунок на 2:0. За мить – наші забили черговий гол гостям з ФК «Вишневе». Глядачі на трибунах – «вибухнули» схвальними вигуками.

У другому таймі відбулася заміна воротаря ФК «Буча». Можливо, через це футболісти з ФК «Вишневе» зуміли забити нам гол. У відповідь бучанці послали гостям четвертий м’яч у ворота.

Зрештою, гра між командами ФК «Буча» та ФК «Вишневе» закінчилася з рахунком 4:2 на користь господарів поля.
У результаті напруженої спортивної боротьби, перша гра другого кола чемпіонату Києво-Святошинського району закінчилася для бучанських гравців більш, ніж вдало.

Нагадаємо, що у другому колі склад нашої команди якісно поповнився п’ятьма професійними гравцями з команди майстрів «Нафком».
Тож, маємо надію, загалом виграти чемпіонат. Бажаємо нашим футболістам успіхів та перемог у наступних матчах!
газета: "Бучанські новини" №34 від 28 серпня 2009 року