» » » Як у місті святкували День Незалежності

Як у місті святкували День Незалежності

18 річницю відзначає незалежна Україна. З цієї нагоди, 24 серпня у Бучі також пройшло її святкування. Урочистості розпочалися на Київській площі, де настоятель храму Всіх Святих землі Української отець Андрій відслужив короткий молебень та попросив у Молитві до Бога – миру і процвітання Україні.

Долучився до святкової церемонії Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який виступив перед жителями і гостями Бучі та привітав їх із цим світлим днем.

У своїй промові Анатолій Петрович зазначив: «Ми усі, хтось активно, хтось – пасивно, є учасниками розбудови України. Можу з гордістю говорити, що Україна, як держава, відбулася, адже ми прийняті в більшість європейських та світових організацій, що дало нам широкі можливості розвитку. Економічні зрушення на краще є (хоч про це мало говориться). Тож і ми з вами, бучанці, підійшли до святкування чергової річниці Дня Незалежності з величезним багажем напрацювань, які слугуватимуть нашій територіальній громаді та давати можливість із гордістю говорити: Я – українець! Я гордий від того, що народився і живу в нашій державі!».

Після чого, з рук міського голови були вручені паспорти юним українцям та нагороджені подяками Київської обласної державної адміністрації та подяками Бучанської міської ради гідні представники територіальної громади Бучі, які своєю щоденної працею та творчим потенціалом сприяють розбудові нашої держави та молодого міста.

Святковий захід продовжився гарним концертом вихованців та викладачів бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького. Особливо своїми яскравими та професійними виступами порадував колектив «Фантазія».
Після виступів, о 20.00 годині розпочалася традиційна дискотека для молоді.

А загалом, настрій у людей, здається, був непоганим і концерт видався на славу. Навколо сцени майоріли українські прапори, біля фонтанчиків бігали діти, відпочивали від робочих буднів чимало бучанців. І, схоже, вишиванка в цьому сезоні – знову в моді, бо багато в кого з присутніх ми побачили деталі національного одягу.

Щоправда, дещо були розчаровані ті, хто сподівався на святковий фейєрверк. У цьому році обійшлися без нього. Але не завжди головне видовище. Адже незалежність, за визначенням тих, хто її зараз творить, - це основа, без якої не може розвиватись народ, це тільки початок і тільки можливість. А як далі складеться доля країни – залежить від незалежності кожного з нас.
Людмила Гладська
фото автора
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
rv17

OFFline

  • rv17 (17)
  • Місцевий
  • 26 серпня 2009 09:53
мало фотографий

0
administrator

OFFline

  • administrator (327)
  • Адміністратори
  • 26 серпня 2009 10:13
Цитата: rv17
мало фотографий

- у меня нет спецкореспондентов с фотиком, хоть бы один прохожий прислал фотку с праздника.
+ предложите дизайнерам бесплатно поработать - работы хватает.
- будет время - опубликую в галерее.

0