» » » Шляху іншого немає – лише до перемоги!

Шляху іншого немає – лише до перемоги!

Закінчилося перше коло чемпіонату І ліги Києво-Святошинського району з футболу. Як знають бучанські вболівальники, Буча гідно представлена в усіх трьох лігах району і за результатами пройденого етапу, наші команди займають лідируючі позиції. Зокрема у І лізі ФК «Буча» посідає перше місце у турнірній таблиці, вдало закінчивши перше коло змагань.

- Перше коло футбольної першості Києво-Святошинського району у І лізі ми пройшли краще ніж сподівалися, - розповідають керманичі клубу, - хоча та робота, ті кадри, що залучалися в підготовчий період і в процесі турніру, просто повинні були дати результат. По факту ми його маємо. Звісно, свою роль відіграли і тренування, й ігрова практика багатьох футболістів ще до виступів за ФК «Буча». Але насправді це результат роботи усіх людей, які опікуються футболом безпосередньо у нашому місті: тренерів, адміністраторів, лікарів, вболівальників, працівників міського стадіону, міської влади, президента клубу та ін.

Сьогодні, коли закінчилося перше коло чемпіонату, команда посідає найвищий щабель, має в активі 35 очок. Переслідувач по турнірній таблиці СК «Ворзель» з 27 очками. Тобто команда має гарний відрив від найближчого конкурента. Окремо хочеться наголосити – за увесь турнір жодної програної гри. І це не лише радує, це дає ще й неабиякий шанс перемогти в чемпіонаті взагалі.
Як стало відомо редакції «БН», по завершенню першого кола, футбольний клуб покинули два провідні гравці – Микола Наконечний та Артем Коновалов. Обидва перейшли в команду майстрів другої ліги. І хоча це не дуже добре для клубу та його вболівальників, з іншої сторони, можемо гордитися вихованцями ФК «Буча».

До речі, вже в наступному колі склад нашої команди якісно поповниться. Очікується прихід п’яти професійних гравців з команди майстрів «Нафком». Також ведуться переговори з ФК «Волинь» щодо переходу в ФК «Буча» молодого перспективного футболіста 1992 року народження – Антона Чайки. З початком другого кола ці гравці вже будуть заявлені у складі бучанців і дуже помітно підсилять, зроблять яскравішою гру команди. Перша гра другого кола чемпіонату, де вболівальники зможуть їх побачити, відбудеться на нашому полі приблизно 22-24 серпня (дата визначається). До того ж, перед стартом ігор в чемпіонаті будуть проведені два товариські матчі з командою «Десна» (Погреби) Васильківського району, яка займає першу сходинку у чемпіонаті, та командою «Динамо» (Київ), гравцями 1993 року народження.
Головне завдання залишається незмінним – виграти чемпіонат Києво-Святошинського району в І лізі та виграти кубок Києво-Святошинського району. За словами тренерського складу та керівництва клубу, ми для цього маємо усі шанси.

Матеріально-технічна база команди забезпечена у повному обсязі. Хлопці мають неабияку підтримку міського керівництва. Окремих подяк за свою підтримку заслуговують вболівальники, армія яких на домашніх іграх стає дедалі більшою. Отже, й шляху іншого немає – лише до перемоги!
На останок, запрошуємо усіх небайдужих до футболу бучанців на товариські матчі за участі вищеназваних команд, які пройдуть 16 та 19 серпня на стадіоні «Ювілейний» і на першу гру другого кола чемпіонату Києво-Святошинського району, яка теж відбудеться на нашому полі, напередодні Дня Незалежності України.
газета: №31-32 "Бучанські новини" від 14 серпня 2009 року
Віктор Бондаренко
Коментарів: 0
Додати коментар