» » » Роз`яснення стосовно призначення і виплати компенсації

Роз`яснення стосовно призначення і виплати компенсації

Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради надає роз`яснення стосовно призначення і виплати компенсації фізичним особам, що надають соціальні послуги.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» право на отримання щомісячної компенсаційної виплати (далі компенсації) мають непрацюючі фізичні особи, які постійно надають соціальні послуги громадянам, що досягли 80 років, інвалідам, хворим, які нездатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами).

Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:
- 15% - фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам 1 групи, і становить 100 грн 35 коп.;
- 10% - фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, які досягли 80 років, і інвалідам 2 групи, і становить 66 грн 90коп.;
- 7 % - фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам 3 групи та хворим, які нездатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнаними такими в порядку, затвердженому МОЗ і становить 46 грн 83 коп.

Компенсація фізичним особам пенсійного віку, які надають соціальні послуги, призначається у зазначених розмірах виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Компенсація призначається в Управлінні праці та соціального захисту населення Бучанської міської ради за адресою: бул. Б. Хмельницького 5/5А каб. 5 з дня подання фізичною особою, яка надає соціальні послуги, та особою, що їх потребує, заяв разом з необхідними документами. Коли до заяви додані не всі необхідні документи заявнику, дається трьохмісячний термін для зібрання необхідних документів.
Для призначення компенсації до управління праці необхідно подати наступні документи:
1) Копія паспорта заявника (1, 2, 11 стор.) та оригінал.
2) Копія трудової заявника (перша та остання стор.) та оригінал.
3) Копія та оригінал паспорта того, за ким здійснюється догляд (1, 2, 11 стор.).
4) Копія та оригінал довідки МСЕК.
5) Висновок ЛКК про те, що стан здоров`я дозволяє постійно надавати соціальні послуги.
6) Висновок ЛКК про необхідність постійного стороннього догляду та нездатність особи до самообслуговування (вказати термін, по який період потребує догляду).
7) Довідка з центра зайнятості для заявника.
8) Копія ідентифікаційного коду заявника та отримувача послуг.
9) Копія пенсійного посвідчення.

Телефон для довідок 49-901
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.