» » » Вважаю нашу поїздку вдалою...

Вважаю нашу поїздку вдалою...

Минулого тижня з Криму повернулися маленькі спортсмени-борці Бучанської ДЮСШ. За словами їхнього тренера Олексія Лобанова це був справжній спортивний збір. Його вихованці не лише відпочивали на південному узбережжі відомого курорту, а практично цілодобово займалися спортом.

Розповідає Олексій Лобанов:
- Так справді, щоденні фізичні навантаження починалися вже з самого ранку, коли о 5:00 ми прокидалися і п’ятнадцятихвилинна прогулянка гірськими серпантинами до моря завершувалася запливом на вісімсотметрову дистанцію. Далі повернення тим же маршрутом угору на сніданок, щоб потім до обіду продовжити профільні тренування у воді. В тренувальний графік також входили інші вправи загально фізичного спрямування (скакалки, пробіжки, борцівські заняття з гумовими експандерами, турніки, брусся тощо).

Звісно ж, окрім тренувальних заходів, діти побували на кількох екскурсіях. Біля будиночків, увечері ми частенько влаштовували собі пікніки. Оскільки прокидалися рано, то кожного дня у програмі відпочинку двогодинна тиха година. Дякуючи місцевим кухарям, три рази на день поповнювалися наші енергетичні запаси. Чудове меню, яке за десять днів не повторилося жодного разу.

Краєвиди, повітря, море та гори – усе це разом з вищенаведеним просто не могло не дати результатів. Вважаю нашу поїздку вдалою, насиченою подіями та враженнями. Всі повернулися задоволеними і, не дивлячись на щоденне навантаження, мої вихованці із задоволенням повернулися б назад.

А насамкінець, хочеться подякувати батьківському комітету школи та активним батькам, за рахунок, яких і відбувся наш виїзд до моря. Звичайно питанням оздоровлення вихованців ДЮСШ мав би опікуватися відповідний відділ міської ради. Та по причині, відомій лише керівництву відділу культури та спорту, наші діти були позбавлені такої можливості.

Віктор Бондаренко

газета: №27 "Бучанські новини" від 10 липня 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.