» » » Вирішення проблем виборців – це мій обов’язок, як депутата

Вирішення проблем виборців – це мій обов’язок, як депутата

Наталя Олександрівна Верес - депутат Бучанської міської ради ІІІ-V скликання, по виборчому округу №16.
Вулиці: Нова, Димитрова, Вокзальна від 78-73 Жовтневої до 122-129 Інституцької (Артема), Пушкінської від 40-47 Яснополянської до 74-59 Вокзальної, Малиновського від 54-61 Яснополянської до 79-82 Вокзальної, Шевченка від 33-46 Яснополянської до 73-72 Вокзальної, Ярослава Мудрого , Нове Шосе з №2 по №6 (включно), Ясно полянська, Києво-Мироцька від 90-55 Яснополянської до 102-75 Нове Шосе. Провулки: Яснополянський, Шевченка.

Про себе Наталя Олександрівна говорить, що лише та позиція, з якою вона, вже втретє, йшла до виборця, дала змогу їй знову бути обраною до міської ради в 2006 році.

- Перше, стандартне запитання: з чим ви йшли на вибори 2006, що вдалося зробити?
- Справа у тому, що мої передвиборчі гасла ніколи не включали в себе обіцянок, що пов’язані із серйозними фінансовими затратами. В мене немає таких власних коштів, за які я могла б встановлювати лавки, робити ремонти, проводити освітлення, асфальтувати вулиці тощо. Це робота міської ради. Є соціально-економічний план, згідно нього ведеться робота.

- Але ж виборцю потрібно щось обіцяти?
- Кожного разу йдучи до своїх виборців, я слухала їхні пропозиції та побажання, думки щодо розв’язання тих чи інших проблем на окрузі. Брала все це за основу, на тому й будувала свою передвиборчу програму. Це прості речі, і я б не хотіла ними хизуватися. Вирішення проблем моїх виборців – це мій обов’язок, як депутата.

- Кілька слів про ваш округ.
- Специфіка округу, який я представляю, у тому, що це практично тільки приватний сектор. Якщо в багатоповерхових будинках, які знаходяться на обслуговуванні КЖЕПу, ремонтуються під’їзди, встановлюються вхідні двері, облаштовуються прибудинкові території, встановлюються лавки, дитячі та спортивні майданчики, то кожен народний обранець має велику спокусу приписувати заслуги собі. В моєму випадку, взагалі, не йдеться про лавки біля кожного двору, ремонти приватних будинків, заміну приватних парканів, благоустрій приватних ділянок, проведення чи підключення до приватних будинків каналізації, газу, електроенергії тощо. Отже, й приписати собі великих заслуг не можу та й не хочу.

- Яку проблему приватного сектору, на вашу думку, можна було б виділити в окрему тему?
- Одна з основних проблем приватного сектору – це побутові відходи, цивілізований збір та вивіз сміття. Наприклад, не скрізь можна облаштувати контейнерний майданчик по причині щільної забудови вулиці. Проблема?! Або на вже встановлених майданчиках сміття з контейнерів вивозиться, а те що поза баками, залишається. Біля багатоповерхівок закріплюються двірники, які відповідають за чистоту, в тому числі, й на цих майданчиках. У нашому випадку, як говорять в комунальній службі, ми повинні встановити графік і слідкувати за чистотою самостійно. Тобто за послуги оплату приймати буде КЖЕП, а прибиратимемо ми. Тут хочу згадати і про мішковий збір, де відходи пакуються у спец-мішки, виставляються біля двору і вивозяться у призначений день. На жаль, вчасно вони не вивозиться, мішки рвуться сміття висипається, коли ж з’являється сміттєвоз, то звісно забирається лише те, що залишилось у мішках. Такими проблемами та подібними до них, в основному, доводиться мені займатися саме на окрузі.

- Як ви вважаєте вам вдається виконувати ваші передвиборчі обіцянки?
- Зараз не час для оцінок, адже робота триває. Хочу також сказати, що як депутат, як член колективного органу, я беру активну участь у розбудові всього міста. Думаю протягом трьох каденцій завдяки і моєму голосу було прийнято на сесіях та втілено в життя багато важливих, вагомих рішень.

Я багато спілкуюся з виборцями, проводжу роз’яснювальну роботу. Наприклад, на моєму окрузі не заасфальтовано частину кількох вулиць. Об’єктивно, поки що цього робити не можна, бо там заплановано і вже будується новий масив. Після проведення мереж газопостачання, води, каналізації буде прокладено тверде покриття.

Взагалі, я знаходжуся у режимі постійного спілкування з тими, хто мене обрав. Майже щодня доводиться вирішувати питання, з якими вони до мене йдуть. Часто ці питання не входять в межі моєї компетенції, проте, всеодно, намагаюся людям допомогти.
Повертаючись до питання оцінки роботи, думаю, саме люди, вже по завершенню моєї депутатської каденції робитимуть висновки.

Віктор Бондаренко
газета: №27 "Бучанські новини" від 10 липня 2009р.
  0
Коментарів: 4
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Їжачок

OFFline

 • Їжачок (9)
 • Місцевий
 • 10 липня 2009 11:25
О це депутат! Мабуть дуже приємний в спілкуванні - дивлячись на фото. Дуже, дуже розумна людина - так дивиться.....

0
KoS

OFFline

 • KoS (20)
 • Місцевий
 • 12 липня 2009 12:16
wink Пам"ятаю її з президентських виборів, казала "Віктор Федорович дуже сімпатічний мужчіна, особисто мені подобається"
(про Януковича) wink

0
poplavok67

OFFline

 • poplavok67 (15)
 • Місцевий
 • 13 липня 2009 22:29
Якщо не брати під контроль виборчий процес, то і надалі матимемо таких депутатів

pravytsya.com.ua
buchayebucha.net

0
chernovoy

OFFline

 • chernovoy (3)
 • Місцевий
 • 24 липня 2009 11:36
Брехня,на Димітрова її вже давно ми не бачили.Мабудь стереже сину квартиру.Звертатись до неї-втратити час.Не зрозуміло,чому влада закривае очі на працю такої "сестри мелосердя".

0