» » » Бучанці на обласному молодіжному святі

Бучанці на обласному молодіжному святі

27 червня у м. Бровари, у Парку культури та відпочинку „Перемога”, відбулось обласне свято до Дня молоді, організоване управлінням у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації. В рамках заходу проведено фестиваль сучасної молоді „Молодіжне містечко”, презентаційні, культурні, творчі та розважальні заходи.

У святкуванні брала участь і молодь м. Буча. Представники нашої делегації були активними учасниками у змаганнях зі стрітболу, фото квесту (Вождаєнко Світлана, Пасічник Євгенія, Савостін Сергій), представили свої роботи у фото та художній галереях (Позднякова Олександра, Анофрієва Юлія), показали свою майстерність на танцювальному майданчику (Охріменко Дмитро та Анастасія).


Найбільш вдалий результат показали: Бловатний Артем, Біланюк Олексій, Ткаченко Максим, Бартош Дмитро. Хлопці представили команду під назвою “Бамбуча”, яка у запеклій боротьбі серед обласних команд виборола перше місце у змаганнях зі стрітболу. Переможці отримали медалі та подарунок.

Після завершення фестивалю, на головній сцені свята, встановленій на майдані Свободи, учениці Бучанської школи мистецтв ім. Л. Ревуцького Галаці Анастасії, було вручено диплом Лауреата молодіжної премії голови Київської обласної державної адміністрації у номінації “За творчі досягнення”.

Вітаємо молодь нашого міста з перемогами. Бажаємо творчих та спортивних злетів.

Н. Калініна,
завідувач відділу
газета: №26 "Бучанські новини" від 3 липня 2009р.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (55)
  • Місцевий
  • 9 липня 2009 01:28
Ребята молодцы, представляли Бучу, заняли первое место, а в Буче нет не одной баскетбольной площадки! Ездим в Ирпень...а что делать?

0