"Диво-дитина"

В Бучі талантів чимало, та мова сьогодні йтиме про розумну, спортивну та напрочуд сміливу дівчинку – ученицю Бучанської ЗОШ № 1 Анну Бабич. Саме сміливу, бо займається вона далеко не дівочою справою – опановує карате. В свої 11 років, лише за рік наполегливих тренувань, Аня стала одною з кращих бійців – каратистів не лише Київської області, а й України. Минулого навчального, 2008-2009, року з 22-х змагань, де вона приймала участь, А.Бабич виборола першість - 11 раз.

Двічі здобула звання чемпіонки України з Кіокушин-кан карате, стала призером Першості України з Кйокусін-будо карате та Міжнародного турніру з Кіокушинкай–карате «Кубок міста Лева». А ще дівчинка багаторазова чемпіонка області в різних версіях карате. За перемоги в змаганнях Анні Бабич присвоєно І-й юнацький спортивний розряд.

В бучанському спортклубі Ояма-карате, де тренується юна каратистка, талановиті всі. Проте саме Анна Бабич - лідер групи. Наполеглива в роботі, добре навчається, активна в громадському житті. На неї рівняються молодші. Нещодавно, 21 червня, саме Аня Бабич, у складі марафонської команди, пробігла більше 20 кілометрів дорогами Київщини. Вона несла Факел Всесвітньої факельної естафети, як символ миру, єдності, гармонії нородів світу.

Талановитий учень - мрія кожного вчителя.
газета: №24 "Бучанські новини" від 26 червня 2009р.