» » » Учбовий центр у бучі: здоровий глузд чи демагогія?

Учбовий центр у бучі: здоровий глузд чи демагогія?

У п’ятницю, 12 червня, в бучанському Центральному будинку культури відбулися громадські слухання, які викликали чималий інтерес і ажіотаж з боку жителів, окремих політичних партій та громадських утворень. На порядку денному стояло питання про попереднє погодження місця розташування земельних ділянок для будівництва та обслуговування закладів освіти з подальшою реконструкцією існуючих закладів освіти (приміщення ЗОШ №1) в межах вулиці Інститутської та Малиновського.

Відразу було зрозуміло, що позиція людей, присутніх в залі, із самого початку розділилася на тих, хто був категорично проти будівництва закладів освіти ТОВ «Червонная Русь» і тих, хто прийшов зрозуміти – про що йтиме мова та в чому буде вигода для Бучі.


Хто не підтримував дану пропозицію, мотивували це трьома чинниками: по-перше, вирубка дерев; по-друге, інвестор не виконає своїх зобов’язань і «кине» Бучу; по-третє, нам «російського» не потрібно.

Дані збори вів Юрій Хоменко – перший заступник Бучанського міського голови.

Розглядався проект будівництва навчального центру з подальшою можливістю перетворення у вищий навчальний заклад. Умова, яку Буча поставила перед інвесторами, це будівництво в першу чергу нової школи, загальна вартість якої близько 60 млн. грн. (а разом з тим нові робочі місця). За словами Юрія Хоменка, даний проект – це імідж міста та добра нагода отримати нашим дітям якісну освіту.

У результаті було вирішено, що всі заяви, пропозиції, виступи, які лунали на громадських обговореннях, створена погоджувальна комісія опрацює, складе резолюцію, і, згідно процедури, подасть на розгляд відповідної профільної комісії. Дане питання профільною комісією також вивчатиметься, і в разі потреби, будуть знову звертатися до територіальної громади, щоб вести обговорення, з подальшим винесенням на розгляд сесії Бучанської міської ради.

Кожна медаль має дві сторони, тому наводимо думки і бачення даного питання обох сторін – тих, хто схвально поставився до задуму будівництва закладів освіти в місті і тих, хто був проти цього...

Детальніше читайте в газеті «Бучанські новини» №23

Скачати ПДФ-версію газети "БН" №23: Скачать файл: bn_www_.pdf [1,39 Mb] (cкачиваний: 88)
Посмотреть онлайн файл: bn_www_.pdf
газета: №23 "Бучанські новини" від 12 червня 2009р.
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Їжачок

OFFline

  • Їжачок (9)
  • Місцевий
  • 19 червня 2009 09:53
Бучанці! Бережіть ліс!

0
Турист

OFFline

  • Турист (13)
  • Місцевий
  • 23 червня 2009 03:00
повесте пдф статейки ))

0
administrator

OFFline

  • administrator (327)
  • Адміністратори
  • 23 червня 2009 08:57
Цитата: Турист
повесте пдф статейки ))


Добавлено.

0