«Відгук» у травні

Весна. Мабуть чи не найдовгожданніша пора року для всіх людей: тепле лагідне сонце виманює нас зі своїх домівок, галасливі пташки кличуть неймовірним співом, а різноманіття барв та пахощів квітів не полишають байдужими навіть найзатятіших домосидів.

ГОІ «Відгук» вирішила влаштувати для своїх підопічних виїзд до Київського ботанічного саду, щоб кожен зміг помилуватися і набратися позитивної енергії від спілкування з природою. Так, за фінансової підтримки міської ради ми змогли винайняти великий автобус на 40 місць. Не дивлячись на погоду, що «пустувала» в цей день, змінюючись, то дощами то сонячним проясненням – бажаючих помилуватися цвітінням бузку було дуже багато.

Скільки приємних вражень отримали ми в цей день! Нас зустріли квітучі алеї саду, вигляд яких заворожує свідомість, а пахощі кольорових грон бузку, підхопившись вітром, розносився по всій казковій місцевості. Краса нікого не залишить байдужими. Таке єднання з прекрасним наділяє силою, освіжає, допомагає краще мислити і працювати – ми певні в цьому!

Адже, проживаючи життя ми
не повинні забувати просто жити
насолоджуючись життям!

Весь світ 1 червня відзначає День захисту дітей. Наші маленькі паростки наповнюють серця радістю, вірою у майбутнє і впевненістю у невмирущості людського роду. Тому 31 травня, у приміщенні УПСЗН, «Відгук» влаштувала свято для дітей-інвалідів. Допомогу у проведенні веселощів нам люб’язно надали студенти театрального гуртка Українського гуманітарного інституту, який знаходиться в нашому місті. Креативні, цілеспрямовані, ввічливі, добрі, активні і завзяті – вони перетворили звичайне свято на незабутнє дійство! Сміх дітей і радість батьків наповнювали невеличку залу і розносилося по усьому приміщенню. Веселі ігри та різноманітні розваги розвивають кмітливість, увагу, активність, розкривають таланти, що приносить неабияке задоволення не тільки дітям, а й нам, дорослим. До того ж всі отримали невеличкі солодкі сюрпризи. Найактивніших дітей: Антона Одінокова, Анастасію Кулакову та Дениса Зубка було відзначено подяками та подарунками за високі спортивні досягнення. Нам неймовірно приємно дарувати радість і щастя найдорожчим людям!

Відома американська публіцистка і педагог Елен Келлер, котра з 2-ох років була глухою і сліпою казала: «Життя – це або захоплююча пригода, або ніщо».

Тож зробімо життя яскравою пригодою і візьмімо від нього усе найкраще!

Громадська організація інвалідів «Відгук» щиро дякує Анатолію Федоруку та працівникам міської ради за фінансову підтримку. А також висловлюємо вдячність студентам Гуманітарного інституту за допомогу у проведенні свята. Бажаємо всім добра, миру і щастя!

Голова ГОІ «Відгук»
Світлана Стадніченко
газета: №22 "Бучанські новини" від 5 червня 2009р.
Відгук Стадніченко
  0
Коментарів: 0
Додати коментар