» » » » Приз «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ» серед команд Київщини – в руках бучанців!

Приз «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ» серед команд Київщини – в руках бучанців!Тривалою і напруженою була дорога до фіналу Київщини в турнірі на приз «Шкіряний м’яч» команд Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Турнір розпочався ще восени 2008 року іграми команд шкіл міста Бучі серед трьох вікових груп: 1998 року народження, 1997 року народження та 1996 року народження. І в усіх трьох вікових групах першість міста взяли команди ЗОШ №4, вчитель фізкультури – Ніна Полякова (на фото). А весною 2009 року (травень-місяць) турнір продовжився відбірковими Обласними зональними турнірами.

Вся область поділена на 6 зон. У кожній зоні грає по 6 команд. У зоні наших команд грали команди міст Бучі, Вишгорода, Бородянки, Ірпеня, Іванкова та Полісся. І в двох вікових групах (1997 та 1998) років народження команди міста Бучі вийшли до фіналу Київщини. А кульмінацією всього турніру стала гра команди 1998 року народження міста Бучі у фіналі турніру, який відбувся в селищі Щасливе Бориспільського району 24 травня 2009 року.

Зрозуміло, що у фіналі зустрічаються найсильніші команди області. Цього разу це були господарі турніру – команда школи-інтернат для обдарованих дітей із гри у футбол селища Щасливе, команди міст Фастова, Згурівки, Узин, Рокитно та Бучі. У І підгрупі (за жеребкуванням) грали команди Бучі, Рокитно та Узин. У ІІ підгрупі – команди Щасливого, Фастова, Згурівки.

І гра: Буча-Рокитно (2:2);
ІІ гра: Рокитно-Узин (6:0).

Ось тут і настала кульмінація турніру: команді Бучі потрібно забити 7 голів команді Узину. І наша команда зробила це: Буча-Узин – 8:1. Ми у фіналі!
І з рахунком 3:1 команда міста Бучі перемогла господарів турніру, команду селища Щасливе.

Сказати, що гра була напруженою – нічого не сказати («Вердер» - «Шахтар» - відпочиває). Це була гра маленьких футбольних титанів. Як ніколи команда міста Бучі грала із завзяттям. Команда була єдиним цілим, монолітом і, незважаючи на авторитет команди Щасливе, Кубок турніру «Шкіряний м’яч» - знову їде до Бучі.
Радості команди, її тренерів (Н. Полякової, В. Басалаєва), батьків, які супроводжували команду – не було меж. Команда Бучі посіла І місце і вийшла до наступного етапу турніру «Шкіряний м’яч» на першість України.

На ІІ місці – команди Щасливого, а на ІІІ – Рокитного.
Команда Бучі довела, що тільки завдяки систематичним постійним тренуванням, силі волі, любові до футболу можна досягти таких вершин.

А маленькі футбольні зірочки знову й знову засяяли на футбольному небосхилі. Це – В. Марічев, А. Середа, В. Приймак, М. Дудко, К. Кравчук, В. Зуєв, Ю. Бабійчук, В. Кушніренко, В. Трохимчук, Є. Копотько, Н. Шолудько, В. Мекекечко, Д. Манченко, О. Сакальський. У нагороду команди отримали Кубок, медалі, футбольні статуетки.

Команда дякує всім, хто підтримує і вірить у них під час проведення цього турніру. Це – мер міста Бучі Анатолій Федорук, начальник відділу освіти Лариса Федорук, президент ФК «Буча» Василь Олексюк, директор Бучанської ЗОШ №4 Алла Літкевич та вчитель фізкультури ЗОШ №2 Ірина Пасічник.

Особлива подяка батькам А. Середи, М. Дудка, В. Марічеви, В. Трохимчука, В. Приймака, які завжди супроводжують і підтримують команду під час ігор. А Ярослав Трохимчук навіть закупив для команди воду, бутерброди, солодощі.


І наостанок: вчитель – тільки тоді вчитель, коли він живе життям своїх учнів, коли він вміє по-справжньому їх чомусь навчити. Ці слова можна віднести до Ніни Володимирівни Полякової – вчителя фізичної культури Бучанської ЗОШ №4, яка дійсно живе життям своїх юних футболістів, віддаючи їм своє серце і душу, не рахуючись ні з часом, ні з вихідними.

А команді – бажаємо нових перемог і нових звершень на новому етапі турніру «Шкіряний м’яч» - першості України!
газета: №20 "Бучанські новини" від 22 травня 2009р.
  1
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
mastter77

OFFline

  • mastter77 (20)
  • Місцевий
  • 31 травня 2009 21:24
Эта победа ценна ещё и тем, если учесть в каких условиях тренируются дети Бучи - пока спортивные делки города распинаются про свою всестороннюю поддержку развитию спорта - юные футболисты совершенствуют свои спортивные навыки в пыли на "поле" со спортивным уклоном, подвергая себя ежеминутной опасности получить различного рода травмы. А рядом красавец-стадион (как для такого города) для "истинных футболистов-профессионалов". Только жаль, что среди них коренных бучанцев всего лишь 2-3 человека, а остальные... Вот и результат работы наших спортивных деятелей - легче всего взять со стороны готовых, чем воспитывать изначально!

0