» » » Про визначення сукупного доходу сім’ї

Про визначення сукупного доходу сім’ї

З метою наближення в часі набуття права на призначення соціальної допомоги і житлових субсидій для громадян, які через економічну кризу втратили роботу з незалежних від них обставин і визнані в установленому порядку безробітними, постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2008 р. № 1084 «Деякі питання визначення сукупного доходу сім’ї для окремих видів соціальної допомоги» змінено порядок обчислення сукупного доходу для сімей безробітних.
Урядовим рішенням установлено, що за бажанням цих громадян сукупний дохід їх сімей для призначення всіх видів соціальної допомоги обчислюється не за шість місяців, як це передбачено діючим законодавством, а за три попередні. До сукупного доходу сім’ї замість заробітної плати за попередні місяці буде враховуватись розмір призначеної допомоги по безробіттю у місяці звернення за призначенням допомоги.

При цьому житлові субсидії, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та державна допомога сім’ям з дітьми також призначатимуться на 3 місяці, а не на шість місяців, як це передбачено діючим порядком.

Застосування такого порядку обчислення сукупного доходу сім’ї дозволить забезпечити державну підтримку малозабезпеченим сім’ям для оплати житлово-комунальних послуг, утримання дітей вже у перші місяці після втрати членами сім’ї роботи через фінансову кризу.
Постанова Кабінету Міністрів України від 20.12.2008 № 1084 набере чинності з дня опублікування і буде діяти до стабілізації фінансово-економічної ситуації в Україні, але не пізніше ніж до 1 січня 2011 року.

Г. КУЦЕБАЦЕНКО,
начальник відділу прийому громадян Ірпінського управління праці та соціального захисту населення
газета: "Ірпінський Вісник" №20 від 15 травня 2009р.
Коментарів: 0
Додати коментар