» » » Стадіон на Тарасівський: Бути чи не бути?

Стадіон на Тарасівський: Бути чи не бути?

З кожним роком Буча набуває все привабливішого вигляду. Будуються нові освітянські заклади, дитячі садки, спортивні споруди. Але, звичайно, багато спортмайданчиків потребують реконструкції. Саме про стадіон, що на житловому масиві «Тарасівський» болить серце у депутата Бучанської міської ради Маргарити БОБРОВОЇ, яка днями завітала до редакції. Їй слово…

«Без сумніву, наша Буча стає все гарнішою, - говорить Маргарита Миколаївна, - та ще є місця, яким потрібно приділити більше уваги. Можливо, навіть допомогти у вирішенні цих питань. Наприклад, у питанні відновленні стадіону на Тарасівській. Ко-лись цей стадіон був у зразковому стані. Але у 2000 році тут була зруйнована огорожа і почалось руйнування стадіону. В цьому був винен головний інженер Інституту скловолокна. Саме він дав розпорядження знести огороджувальну сітку. І цього процесу, на жаль, ніхто не контролював. На сьогоднішній день тут майже все знищено.

Але, як би там не було, діти на стадіоні продовжують гратися. 11 квітня цього року група депутатів міськради зібралася на стадіоні і прибрали територію. В цьому їм допомагали мешканці масиву. Була залучена і техніка, яку надав голова правління ЗАТ «Меліоратор» Василь Яцюк. На спортивному майданчику був проведений значний обсяг робіт. Зокрема розчищено і вивезено сміття.

На даний час роботи призупинилися. Справа в тому, що поряд знаходиться гаражний кооператив. Не всі власники авто поряд-но себе поводять. Деякі - знищують покриття цього стадіону. Їздять просто по зеленій галявині, бо їм так, знаєте, зручніше. І знову, після проведених робіт, стадіон знищується. Я вважаю, що потрібно питання про відновлення стадіону, піднімати на сесії, потрібно, в першу чергу, відновити огорожу. Для того, щоб розпочати роботу по відновленню стадіону, і щоб припинити свавілля водіїв. І це буде перший крок.

Мені здається, що потрібно, щоб цим питанням перейнявся директор спортивної школи Микола Кривошей. Щоб він спрямував у цьому напрямку певні сили, розробив відповідну програму... Зі свого боку, бачу потребу втрутитись у це питання і депутатського корпусу; прийняти певне рішення і по фінансуванню, і по організації відновлювальних робіт. І разом, крок за кроком, йти в одному напрямку.

Стадіон вкрай необхідний не тільки для дітей, але й для дорослих, які у вихідні грають на ньому у футбол. І для цього потрібна допомога в організації відновлення стадіону…»

Від редакції
На наш погляд тема облаштування стадіону на житловому масиві «Тарасівський» цілком ґречна та актуальна. А от її вирі-шення залежить не тільки віл міського голови чи депутатського корпуса. Нам здається, що жителям цього мікрорайону теж потрібно проявляти більше ініціативи. І не займати споглядальної позиції на кшталт: «Моя хата – з краю…». Потрібно самоорганізуватися, розробити плани реконструкції стадіону, самим вийти з реманентом на футбольну галявину… Щось не виходить? Звертайтесь до міськради, депутатів, які вже проявили себе на суботнику. Ініціатива – не тільки, як кажуть, «наказуємо», але й, у більшості випадків, дієва… Може, спробувати?..
газета: №18 "Бучанські новини" від 8 травня 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар