» » » Кримінально-виконавча інспекція: Кроки становлення

Кримінально-виконавча інспекція: Кроки становлення

22 квітня відзначив одинадцяту річницю з дня заснування Державний департамент України з питань виконання покарань. З нагоди цієї дати хочемо висловити слова вдячності працівникам Ірпінського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУ ПВП у м. Києві та Київській області.

Основна діяльність спрямована на виправлення, забезпечення процесу виконання кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Так, з початку року на обліку перебувало 257 осіб, із них 158 засуджених за тяжкі злочини, двоє неповнолітніх та 54 особи, що вчинили злочини, пов’язані з наркотиками, дев’ять осіб, до яких застосовано громадські роботи в адміністративному порядку, вісім звільнених умовно-достроково.
Індивідуально-профілактичну роботу із засудженими до покарань, які не пов’язані з позбавленням волі, у кримінально-виконавчий інспекції м. Ірпінь здійснюють Є. М. Махнівська та Д. В. Матущак (на фото). Певна річ, такий великий обсяг роботи самотужки виконати неможливою, тому тісна співпраця у цьому напрямку налагоджена з кримінальною міліцією у справах неповнолітніх Ірпінського МВ ГУ МВС України, службою у справах неповнолітніх Ірпінської міської ради та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадськими та релігійними організаціями. Плідна робота проводиться з порушниками, яких залучено до громадських робіт у КП «Виробничо-технічне бюро по контролю за станом благоустрою», «КЖЕП «Ірпінь», КП «Бучанське УЖКГ».

З метою зменшення рецидивної злочинності в Ірпінському регіоні спільно зі співробітниками відділу дільничних інспекторів міліції Ірпінського міськвідділу проводяться заходи щодо попередження протиправної поведінки серед осіб, які перебувають на обліку.

В останні роки послідовно проводиться реформа кримінально-виконавчої системи, яка спрямована, зокрема, на гуманізацію відбування кримінальних покарань, альтернативних позбавленню волі.

М. ЄВГЕНЕНКО
газета: "Ірпінський Вісник" №17 від 24 квітня 2009р.
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
alex2015

OFFline

  • alex2015 (1)
  • Місцевий
  • 24 квітня 2009 19:12
Прикольная фотовка! )
Всегда мечтал научиться читать вверх ногами )

0
Nick

OFFline

  • Nick (21)
  • Місцевий
  • 24 квітня 2009 20:51
xaxaxa!!!

0