» » » Буча: Заборонено захаращувати майданчики будівельним сміттям!

Буча: Заборонено захаращувати майданчики будівельним сміттям!

Зараз проходить місячник благоустрою на території міста. КП «Бучанське УЖКГ» проводить санітарну очистку та благоустрій міста. Приведено у відповідний стан сміттєві майданчики, придбані нові контейнери. Але є проблеми із заповненням сміттєвих контейнерів мешканцями – за об’ємом та морфологічним складом.

Згідно постанови Кабінета Міністрів України №265 від 4.03.2004 року у загальному обсязі твердих побутових відходів повинно міститись: харчові відходи, папір, текстиль, дрібні вироби з полімеру, металу, деревини. Інше сміття: будівельні відходи, вироби з дерева, старі меблі, тощо – ЗАБОРОНЕНО відносити і захаращувати сміттєві майданчики. Для очищення помешкання від відходів, які не відносяться до ТПВ необхідно звернутися до КП Бучанське УЖКГ, яке надає транспортні послуги за наявністю договорів. Якщо мешканці мають відходи скла, пластику, то їм необхідно утилізувати вищезгадане у контейнери МП «Рада». Телефони для довідок в МП «Рада»: 61-423; 60-510.

КП «Бучанське УЖКГ» працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 (у п’ятницю з 8.00 - 16.00), обідня перерва з 12.00 – 13.00.

Телефони для довідок в КП «Бучанське УЖКГ»: 29-402.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар