» » » Гостомель: Перший в Україні митний термінал європейського зразка

Гостомель: Перший в Україні митний термінал європейського зразка

За участю заступника голови Державної митної служби України Олександра Федорова, начальника Київської обласної митниці Юрія Кульбако, співробітників логістичного центру «Кюге і Нагель», обласної митниці та підприємців, які займаються міжнародними перевезеннями, відкрито сучасний митний термінал. Він розташований у селищі Гостомель, за сім кілометрів від Київської кільцевої дороги.

На відкриття були запрошені Ірпінський міський голова Олег Бондар та Гостомельський селищний голова Анатолій Кириченко.

Генеральний директор дочірнього підприємства «Кюге і Нагель» Віктор Шкарбан, проводячи презентацію, розповів: «Це перший в Україні митний термінал європейського зразка. Вантажний митний термінал та відділ митного оформлення відповідають усім вимогам Державної митної служби України.

До терміналу входить зона прибуття автотранспорту (її територія майже 5 000 кв. м), тут є все необхідне для стоянки 100 вантажівок.
Зданий в експлуатацію за світовими стандартами склад класу «А» забезпечує можливість щоденного митного оформлення понад 70 вантажівок. Відкритосклад тимчасового зберігання товарів та митний ліцензійний склад».

Олег Бондар по-діловому привітав «Кюге і Нагель»: «Ми плідно з вами співробітничали до сьогоднішнього дня і з задоволенням сприймаємо розширення нашої співпраці.

Бажаємо успіхів і завжди готові відгукнутися на ваші ініціативи!»
Які вигоди матимуть селище Гостомель і весь Ірпінський регіон у цілому від ділових контактів з «Кюге і Нагель»? На це запитання Анатолій Кириченко відповів: «Люди ділові, працьовиті, не шкодують кошти, якщо це треба для розвитку їхнього бізнесу. А кошти ці підтримують і наш бюджет».

Отже, відкриття терміналу — це активізація ділових стосунків з Європою за участю нашого регіону.

Олег МНОЖИНСЬКИЙ
Фото автора


газета: "Ірпінський Вісник" №16 від 17 квітня 2009р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.