Буча: Випускники зіграли у футбол

15 квітня, в приміщенні Бучанської ЗОШ №4, зібралися хлопці – учні 11-х класів, щоб взяти участь у щорічному футбольному турнірі, який проходить серед випускників загальноосвітніх шкіл міста. Це чудова нагода, аби востаннє насолодитися шкільним футболом і зійтися у дружньому матчі зі своїми товаришами. Ініціатором спортивного змагання виступила вчитель фізкультури ЗОШ №4 Ніна Полякова.

Розпочалося свято із шикування команд та урочистого внесення державного прапору України. Футболістів привітали директор школи №4 Алла Літкевич, заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса Безсмертна, завідувач відділом сім’ї та молоді міста Буча Ніна Калініна, голова об’єднання вчителів фізкультури в місті Олег Гайдай.

Перед матчем хлопці взяли участь у невеличкій вікторині та послухали присвячені їм пісні, у виконанні чарівних дівчат – учениць школи. А від імені президента ФК «Буча» Василя Олексюка, молодшій «зміні» футболістів-старшокласників були вручені подарунки. Також було відзначено учня ЗОШ №2 Олександра Цезаря, який достроково здає зовнішнє незалежне оцінювання і наприкінці квітня має піде армії.

Далі спортивне свято продовжилось на футбольному полі зі штучним покриттям, яке знаходиться на території навчального закладу. Гравці показали цікаву та динамічну гру у футбол, гарну техніку, все, чого їх навчили тренери у школі. Команда ЗОШ №4 грала з командою Бучанської Української гімназії, а команда ЗОШ №2 зійшлася у матчі з командою ЗОШ №3.
У результаті напружених, але дружніх поєдинків, І місце посіла команда ЗОШ № 4, ІІ місце – ЗОШ №3, ІІІ місце зайняла Бучанська Українська гімназія і відповідно ІV місце – ЗОШ №2.
На жаль, на святі були відсутні футболісти із бучанської школи №1.

  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.