» » » УЖКГ боротиметься з боржниками новими методами

УЖКГ боротиметься з боржниками новими методами

Тривалий час робота Бучанського УЖКГ з боржниками, відверто кажучи, не давала того результату, на який розраховували комунальники. Сьогодні мало кого присоромиш, занісши до списку злісних неплатників. Довелося шукати нові, більш дієві методи «боротьби».

Було складено графіки, згідно яких працівники УЖКГ (у неприйомні дні) наносили особисті візити до жителів і нагадували, що в них існує заборгованість за комунальні послуги, яку потрібно терміново погасити. До гостей ставилися по-різному: хтось біг вносити гроші наступного ж дня, інші залишалися «непробивними» до закликів працівників комунального господарства.

До роботи залучалися й депутати, які «працювали» зі своїми виборцями-боржниками на округах, а у ЗМІ публікувалися відповідні списки.
Навіть вживаються адміністративні заходи. Наразі 141 справа по боржникам направлена УЖКГ до суду (на загальну суму 295 тис. грн.). Таким чином, за допомогою судово-виконавчої служби планують стягнути борги.

Ще керівництво житлово-комунального господарства вирішило піти наступним шляхом. Вони в 2008 році запланували провести капітальні й поточні ремонти холодного та гарячого водопостачання, системи опалення, мережі каналізації, капітальні ремонти дахів будинків, під’їздів, поточні ремонти дитячих майданчиків. Багато із запланованого вдалося реалізувати. Але не все. Причина – брак коштів, які, зокрема, надходять через квартплату.
У поточному, 2009 році комунальники вирішили змінити підхід до їх виконання. У будинках, жителі яких справно сплачують кошти, всі можливі роботи виконуватимуться в першу чергу (ремонти, благоустрій, заміну вхідних дверей на металеві тощо). Якщо сума боргу перед підприємством значна – ремонти будуть здійснювати по залишковому принципу.

Тож, якщо людина хоче жити в кращих умовах, мати чисте подвір’я і дах над головою, яких не протікає, вона повинна за це заплатити.
газета: №15 "Бучанські новини" від 17 квітня 2009р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.