Тільки перші місця

2 квітня в Броварах відбулися обласні змагання для людей з обмеженими фізичними можливостями з плавання у басейні «Купава».

Показати свої плавецькі здібності з’їхалися спортсмени з дванадцяти районів Київської області. Наш регіон представляли тільки мешканці міста Бучі: Одіноков Антон, Висотюк Олександр та Висотюк Андрій. Наші хлопці показали високий рівень майстерності, зокрема Антон, котрий взагалі ніколи не відвідував басейни — виборов 2 перших місця: «вільним стилем» на 50-ти та на 100 метрівці!

Олександр — дитина-інвалід (ДЦП) відвідує басейн вже півроку у Броварах. З ним займається спецтренер. Регулярні тренування дали дуже гарні зрушення у здоров’ї — у нього впевненіше стали працювати руки, і хребет зміцнів настільки, що пересуватися з протезом стало краще! Тепер він може плавати навіть на спині! На цих змаганнях у плаванні «брасом на спині» він першим подолав відстань 50 метрів і зміг вибороти перше місце! Його батько Андрій, серед дорослих інвалідів, здобув також перше місце в плаванні «вільним стилем».

На змаганнях була присутня танцювальна пара з телепроекту «Танцюю для тебе», що на каналі 1+1. Це Ірина Марлені та Сергій Костецький, які танцюють для хлопчика Сергія Солонцева — плавця-інваліда. Наші спортсмени мали змогу поспілкуватися та сфотографуватися з зірками танцювального шоу. Блиск вогнів, камери телеоператорів, інтерв’ю журналістів весь час додавали азарту та спонукали до активних змагань. Адже кожен хотів показати всі свої найкращі здібності та силу. І нашим співгромадянам, Бучанцям це вдалося! Ми щиро вітаємо їх з блискучою перемогою! Перемогою духу, тіла і волі!

Як бачите, у спортивних змаганнях «наші» завжди беруть активну участь, бо ми маємо багато талановитих і активних дітей, дорослих, котрим не до снаги жалості. Вони готові до боротьби і йтимуть до перемоги завжди, не зважаючи на труднощі.

Дуже хотілося б мати також басейн у нашому місті. Ми віримо і переконані у допомозі та підтримці нашої міської Ради та особисто Анатолія Петровича Федорука, котрий ніколи не відмовляє у нагальних потребах інвалідів. Такий спортивний заклад допоможе кожній людині з обмеженими фізичними можливостями покращити своє здоров’я і, таким чином, — спонукати до активного, радісного, цікавого та здорового способу життя наших співмешканців!

Будьмо здорові!

Світлана Стадніченко,
голова ГОІ «Відгук»
газета: №14 "Бучанські новини" від 10 квітня 2009р.
Відгук Стадніченко
Коментарів: 0
Додати коментар