» » » Ми хочемо служити у збройних силах України!

Ми хочемо служити у збройних силах України!

9 квітня у приміщенні Ірпінського міського військового комісаріату відбулися урочисті проводи юнаків до лав Української армії. Ця подія була насичена атмосферою свята, бо всі 49 майбутніх захисників Батьківщини бажають служити у Збройних силах України. Юнаків привітав тимчасово виконуючий обов’язки заступника військового комісара Сергій Кайдан.

Сергій Петрович 17 років відслужив у військовій частині і з радістю ділився досвідом із призовниками. Він наголосив, що рік служби в армії – чудова можливість отримати військову освіту, а потім продовжити службу за контрактом. Також він відмітив, що скорочення терміну проходження військової служби сприяло викоріненню «дідівщини» — різниця у віці серед військовослужбовців складає всього півроку. Можливо, цей факт змінить негативне ставлення до військової служби багатьох інших хлопців.

Від імені призовників виступив Олександр Цезар з селища Гостомель. Він розповів, що з великим ентузіазмом готувався до служби. Нині екстерном складає іспити у школі, щоб потрапити цьогорічною весною до війська. Олександр звернувся до товаришів з пропозицією «показати Україні, де ростуть справжні чоловіки!».

Хлопці отримали подарунки та квіти від відділу у справах сім’ї та молоді Ірпінської міськради і у гарному настрої вирушили готуватися до від’їзду у військові частини. А вирушать вони до місць дислокації 22 квітня.

Редакція приєднується до всіх побажань, які пролунали у цей святковий день майбутнім захисникам Вітчизни, і бажає міцного здоров’я, гарних успіхів на службі та скорого повернення додому.

Ольга ГОРШКАЛЬОВА
газета: "Ірпінський Вісник" №15 від 10 квітня 2009р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.