«ІРПІНЬ ДЮСШ»: Шлях до вищої ліги

Регбійний клуб «ІРПІНЬ-ДЮСШ» займає лідируючі позиції у чемпіонаті України серед команд першої ліги сезону 2008-2009 років. В активі команди — вісім золотих очок. На другому місці — команда з Києва «Епоха-Політехнік-2» (шість очок). Третє місце посідає команда з Сімферополя (чотири очки). Четвірку замикає «Сокіл-2» (Львів) (два очка).

Ірпінців до перемог ведуть тренери: Сергій Володимирович Брюзгін та Сергій Васильович Ігнатенко. Сергій Володимирович — майстер спорту СРСР, тричі володів кубком СРСР. Тренував команду «Арго НАУ» та вивів її у чемпіони України. Сергій Васильович — граючий тренер, багаторазовий чемпіон України, колишній член національної збірної України з регбі.

З 2005 року вони навчають майстерній грі регбійну команду нашого міста.
У регбійному клубі «ІРПІНЬ-ДЮСШ» більше 100 чоловік. Його вихованці грають у складі збірної України. Окремі спортсмени прославляють Ірпінь і за кордоном.
Наприклад, В. Краснодемський є чемпіоном Європи серед юніорів u-18 (Франція, Тулон), К. Бузиновський — чемпіон Європи u-19 (Прага, 2008). Вихованці клубу Б. Пильник, А. Чюрльоіс, Б. Семець, К. Бузиновський брали участь у чемпіонаті Європи серед юніорів u-18 (Італія, м. Тривиза, 2008 р.), і зайняли п’яте місце.

Регбійний клуб має можливість увійти до вищої ліги. Але нині стикається з матеріальними труднощами. Стадіон БКЗ, на якому тренуються хлопці, потребує генерального прибирання від сміття та скла. Силами батьків регбійців поставлено ворота та лавочки. Але… не має роздягалень та душу, форми. Стадіон освітлюється єдиним ліхтарем. Відсутні кошти на гру, яка відбудеться 17 травня; потрібно заплатити дві тис. гривень за участь у чемпіонаті. За словами тренерів, треба б відреставрувати будівлю, яка розташована на території стадіону, щоб мати змогу тренуватися взимку, та передати стадіон у власність ДЮСШ.

Отож, команда потребує спонсорів і допомоги керівників міста. Допомога надходить лише від директора ДЮСШ В. З. Тарасова та батьків гравців.


Інформація для молоді.
Упродовж року відбувається набір хлопців з 11 років для гри у регбі. Тренування — безкоштовні.
Вперше в Україні з 10 квітня — упродовж двох днів на стадіоні БКЗ буде проводитися регіональна спартакіада «Регбі-7» серед шкіл нашого регіону.

Запрошуємо бажаючих.

Ольга ГОРШКАЛЬОВА
газета: №14 газета "Ірпінський Вісник" від 3 квітня 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.