Обласний шаховий турнір

18 березня відбувся щорічний обласний шаховий турнір, який організовує Київський обласний центр «Інваспорт». У змаганні взяли участь 9 районів нашої області, у тому числі і команда шахістів міста Бучі.

До її складу увійшли 2 вікові категорії учасників. Дітей представляли: Ілля Фещенко (наймолодший представник команди), Станіслав Юхименко та Антон Одиноков; дорослих: Дмитро Грдличко та Олександр Тихачов. Розгорнулася справжня боротьба за призові місця та медалі. Наші хлопці виявили справжню чоловічу непохитну стриманість, силу над почуттями та непереборну стійкість! Саме ці якості дозволили вибороти нашим спортсменам Станіславу Юхименку I місце та золоту медаль серед учасників своєї вікової групи та Олександру Тихачову ІІІ місце та бронзову нагороду серед дорослих гравців! І це ще не все — наша Бучанська команда змогла вибороти ІІ командне місце учасників змагання та отримати подарунок!

Ми щиро радіємо та вітаємо нашу команду та переможців з вибороними нагородами! Бажаємо їм досягнення нових вершин в шаховому спорті та незламного бажання «жити щасливо»!

Світлана Стадніченко,
голова ГОІ «Відгук»
газета: №12 "Бучанські новини" від 27 березня 2009р.
Відгук Стадніченко
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.