» » » Звернення: Бучанському міському голові А.П.Федоруку, депутатам Бучанської міської ради

Звернення: Бучанському міському голові А.П.Федоруку, депутатам Бучанської міської ради

Ми — працівники лікувально-профілактичних закладів відділу охорони здоров’я Ірпінської міської ради, як представники народу, члени територіальних громад міста Ірпеня, селищ Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського та вашого рідного міста Буча звертаємося до вас та закликаємо припинити нарешті розпочату вами дворічну «війну» за переділ власності між громадами Приірпіння. «Війну», заручниками котрої стали медичні працівники всіх лікувальних закладів Приірпіння, наші пацієнти, усі жителі регіону. За ці два роки ми пережили багато: і спробу політиканів від медицини та місцевого самоврядування використати нас, наші біди та сподівання, та здійснити рейдерське захоплення Ірпінської міської лікарні та Ірпінської станції швидкої медичної допомоги; і фактичне зруйнування, з метою шантажу та тиску на Ірпінську міську раду та на медичних працівників регіону, хірургічного відділення Ірпінської міської лікарні.

Останньою краплею, що переповнила чашу нашого терпіння, стало брутальне порушення з боку Бучанської міської ради конституційного права громадян на медичне обслуговування та нашого конституційного права на винагороду за працю.

Шановні депутати Бучанської міської ради! Шановний Анатолію Петровичу! Протягом 2008, а тепер і 2009 року, ви своїми діями прирекли жителів рідного міста на повну невизначеність щодо їх стаціонарного медичного обслуговування. Крім того, ви порушили й наші громадянські права. Держава України надала вам з бюджету гроші на організацію лікування жителів міста Буча, на придбання для цієї цілі ліків, на оплату праці медиків, на бензин для карет швидкої допомоги, на харчування пацієнтів у стаціонарах та інше. Ви ж, замість того, щоб укласти відповідну угоду, заплатити за нашу роботу, дати кошти на їжу та ліки у стаціонар, на ліки та бензин для швидкої допомоги, на опалення будівель, де лікуються пацієнти — жителі міста Буча, або, врешті-решт, створити всю необхідну комунальну медичну інфраструктуру для міста Буча, зайнялись «перетягуванням каната» та використовуєте державні кошти, що призначені на охорону здоров’я, як засіб тиску, намагаєтеся щось «вигадати» та «виторгувати». Схаменіться! Задовольняйте свої амбіції без збитків для народу, без шкоди для жителів!

Шановний пане Федорук! За високими словами про «державне мислення» не забувайте: ви, як посадовець, зобов’язані дбати про інтереси громади, про її медичне обслуговування. Не забувайте про те, що й ми — медики, й наші пацієнти до того ж ще є виборцями. Багато людей вже зрозуміли «хто є хто». Коли ви зруйнували половину поверху Ірпінської міської лікарні та використовували це як засіб тиску на Ірпінську міську раду, саме остання віднайшла кошти та зробила прекрасний ремонт у хірургічному відділенні, обладнала його новими меблями та устаткуванням. Ні для кого не секрет: коли ви не уклали угоди з Ірпінською міською радою про медичне обслуговування, як того вимагав закон та поставили під загрозу право жителів міста Буча на повноцінне медичне обслуговування, та право медичних працівників на одержання компенсації за свою працю, саме Ірпінська міська рада та міський голова О. В. Бондар взяли на себе відповідальність, а Ірпінська міська громада весь тягар додаткових витрат на надання медичної допомоги жителям міста Буча та утримання відповідної інфраструктури. Ми дуже вдячні Ірпінському міському голові О. В. Бондарю, депутатам Ірпінської міської ради та всім жителям Ірпеня та селищ, котрі з розумінням поставилися до таких кроків Ірпінської міської влади, котрі готові по-братерськи допомогти Бучанській громаді у нелегкий для неї час.

Шановні депутати Бучанської міської ради, шановний Бучанський міський голово — пане Федорук! Закликаємо вас нарешті одуматися, повернути кошти, котрі належить місту Ірпеню, його громаді за медичне обслуговування жителів Бучі за 2008 рік, укласти договір про передання коштів на 2009 рік та довготерміновий договір щодо медичного обслуговування жителів міста Буча на 15-25 років.

Всього 214 підписів
газета: №13 газета "Ірпінський Вісник" від 27 березня 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.