» » » Гостомелю бути зразковому!

Гостомелю бути зразковому!

На останній сесії Гостомельської селищної ради, яка відбулася 19 березня, оголошено місячник по наведенню санітарного стану та дотриманню зразкового громадського порядку.

У Гостомелі створена житлово-комунальна служба, звісно, це ще дуже молода організація —їй усього рік, а тому нам, жителям Гостомеля, потрібно всіляко їй допомагати, щоб не потонути у смітті. Крилате прислів’я всі знають: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Але я хочу почати саме з прибирання біля своїх приватних домівок та прибудинкових територій, біля майданчиків, куди зносять сміття, стихійних сміттєзвалищ та місць скупчення антисанітарії — кожен депутат у своєму округу знає такі місця. Якось вечірньої пори задзвенів телефон до мене, я почула: «Ларисо Павлівно, допоможіть! Потрібна автомашина. Ми вийдемо з хлопцями на суботник та приберемо яму біля газової станції».

Хочу сказати щире спасибі усім людям, яким небайдужий наш загальний дім — Гостомель — людям ініціативним, які не бояться брати відповідальність на себе, а йдуть, і просто роблять добрі справи, на відміну від інших, що стоять осторонь, що з цього вийде у місцевої влади, бо вже так хочеться її контролювати. А попрацювати не виникало бажання? А жаль!

Далі я хотіла б звернутися до «художників» та «письменників», які розмалювали стіну по вулиці Миру приватного підприємства, що розливає олію. Якщо ви люди талановиті і себе такими вважаєте, візьміть листок паперу і висловіть свої емоції, можливо, з цього щось вийде, а пока візьміть граблі та вийдіть на суботник. Добру і потрібну справу зробите.

У Гостомелі нам жити, нашим дітям, онукам, то ж і дбати про селище — теж нам.

З повагою,
Лариса НЕБОГА,
депутат Гостомельської селищної ради
газета: №13 газета "Ірпінський Вісник" від 27 березня 2009р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.