» » » Ірпінь: Відділ архіву - кращий в області

Ірпінь: Відділ архіву - кращий в області

Вже кілька років підряд архівний відділ Ірпінської міської ради посідає перші місця у Київській області серед архівних установ.
— Такий високий рейтинг додає слави Ірпеню, — поділилася радісною новиною начальник архівного відділу Ірина Володимирівна Волгіна. Наші установу визнано кращою у Київській області і за підсумками роботи у 2008 році. Це свідчить про той величезний обсяг робіт, який вдалося зробити нашим архівним працівникам.

Про найголовніші напрямки роботи. Один із них — прийняття документів на зберігання. Так, торік прийнято на державне зберігання і закартовано 495 справ при плані 258; «відремонтовано» 450 аркушів; підготовлено 1403 тематичні запити, 87 — соціально-правового характеру з позитивними результатами тощо.

З яким питаннями найчастіше звертаються громадяни? Найбільше надходить запитів щодо земельних ділянок, спадщини. Всього на особистому прийомі у 2008 році побувало 730 чоловік. Додамо: приймальні дні для юридичних та фізичних осіб — понеділок, середа.

Для життєдіяльності архіву кошти виділяє міський бюджет. Так, торік було виділено 35 тис. гривень на встановлення системи вентиляції, зокрема, до сховищ №№1, 2, побутових приміщень.

Серед інших здобутків: відновлено роботу читальної зали на 10 робочих місць, яка добре умебльована.

Архівний відділ має право вести і господарську діяльність, тобто самостійно заробляти гроші. Так, за власні кошти придбано
оргтехніку (комп’ютер, принтер, факс); виготовлено гербову печатку та два кутових штампи тощо. У 2008 році було укладено шість угод на виконання робіт госпрозрахунковою групою на суму понад 31 тис. гривень.

Ми щиро вітаємо працівників архівного відділу з черговим трудовим здобутком. Так тримати!Ніна КВІТКОВА
№13 газета "Ірпінський Вісник" від 27 березня 2009р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.