Баскетбол – це сучасно й круто!

Займатися спортом – класно. Тим більше, якщо він крім фізичного здоров’я приносить ще й моральне задоволення.

У Бучі є чимало об’єднань молоді, які сповна віддаються улюбленій справі – захоплюються боротьбою, ганяють на скейтбордах, грають у футбол, теніс чи баскетбол. Крім цього, ще й відстоюють імідж міста на різних змаганнях і турнірах. Але дуже часто витрачені на досягнення результату сили залишаються непоміченими та неоціненними.

Особливо складно себе реалізувати, коли немає належної матеріальної технічної бази для тренувань – спортивного інвентаря, приміщення, спеціально облаштованих майданчиків. Попри це, хлопці й дівчата мужньо долають труднощі – самовдосконалюються, розвиваються та впевнено йдуть до поставленої мети.

Цього разу ми хочемо вас ближче познайомити з командою бучанських баскетболістів. Зараз юнаки збираються щопонеділка (увечері) у спортивній залі ЗОШ №4, де й проводять тренування, відточують свою майстерність. Варто зазначити, що їхня гра приємно вражає швидкістю, технічністю та азартом.

Зазвичай, хто хоч раз прийшов у команду пограти, залишається в ній надовго. Можливо, саме тому вона складається і зі школярів, і зі студентів вищих навчальних закладів.

Причому такого поняття, як «слабкий гравець», тут не існує. До кожного хлопця ставлять з повагою на яку він заслуговує. А якщо хтось і володіє м’ячем трохи гірше від інших, більш досвідчені товариші швидко допоможуть набути спортивної форми, адже чимало з них сьогодні грають за університетські команди. Баскетболісти вважають, головне – було б бажання, а все інше прийде з часом.

Баскетбол у Бучі (та, мабуть, в цілому в державі) тільки відроджується. А будь-що, на етапі свого становлення, потребує наполегливості, старання та підтримки. Щодо останнього чинника, то, на жаль, сьогодні мало хто з місцевих посадовців звертає увагу на подібні проблеми молодих людей. А їх чимало. Зокрема, відсутність майданчика для гри в баскетбол. І хоча поки що керівництво ЗОШ №4 йде їм на зустріч і дозволяє користуватися спортивною залою, якщо вона вільна (а таке буває нечасто), хлопці добре розуміють, що це лише тимчасовий вихід. Тож, влітку знову будуть їздити на тренування до Ірпеня, де, при храмі, є вільний доступ до баскетбольного майданчика…

Зі свого боку баскетболісти зверталися до органів місцевої влади з проханням облаштувати для них майданчик. Та суттєвих змін це не дало. Вони отримали відповідь, що такі спортивні об’єкти є в ЗОШ №3 та школі-інтернаті. Проте, як зазначають хлопці, вони не відповідають необхідним для гри в баскетбол вимогам.

У будь-кому випадку, доки ситуація залишається без змін, юнаки продовжують тренуватися і, за можливості, брати участь у різних змаганнях. Вони вірять, що все буде добре і проблеми з часом вирішаться. Спорт загартував не лише тіло, але й характер, а разом з цим бажання попри все рухатися вперед – до перемоги в улюбленій справі, яка стала частиною їхнього життя. Адже хлопці щиро переконані, що баскетбол – це сучасно й круто!

На фото гравці бучанської команди баскетболістів після тренування


Звертаємося до всіх, хто також займається якимось видом спорту, зокрема екстремальним!
Не важливо, чи Ви професіонал, чи любитель. Якщо Вам є що розповісти про себе, свою команду, про проблеми і здобутки, або просто поділитися досвідом – пишіть.
Будемо раді отриманій інформації.

Андрій та Людмила


спеціально для сайту www.bucha.com.ua
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (55)
  • Місцевий
  • 26 березня 2009 18:33
smile need help

0