Найкращі волейболісти Приірпіння

У минулу суботу, 14 березня, в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих волейболістів Приірпіння.

Команда Бучі посіла почесне третє місце, що стало вагомим здобутком, адже протягом багатьох років в цьому виді спорту ми не досягали значних результатів.
Це був традиційний весняний регіональний турнір на Кубок Г. М. Славінського (тренер ДЮСШ виїхав до Сполучених Штатів Америки, але звідти фінансує змагання), який проводився восьмий рік поспіль.

Загалом участь у змаганнях взяли сім команд, зокрема – дві від нашого міста: збірна команда «Буча» та команда Українського гуманітарного інституту. Наших земляків обіграли лише збірна команда Ірпеня та студенти Університету податкової академії (до речі, дуже сильна команда), які відповідно посіли перше та друге місця.

За словами тренера і капітана збірної команди по волейболу «Буча» Володимира Волкова, команда займається на базі ЗОШ №3 тричі на тиждень. Стартовий склад команди становить шість чоловік. Самі купують для себе необхідний інвентар, тренуються. На жаль, сьогодні волейбол у нас зовсім не популяризується, тому говорити про його стрімкий розвиток не доводиться. Та команда щиро дякує начальнику відділу культури й спорту Бучанської міської ради Миколі Кривошею за допомогу в організації заходів, забезпеченні формою.

«Шкода, але ми не маємо ніякого офіційного статусу, не є клубом (для цього потрібен президент тощо). Ми – шанувальники волейболу, які збираються разом і грають. Серед нас є і молодь, і люди старшого покоління.
Тож, якщо в когось виникне бажання приєднатися – будемо тільки раді», - зауважив Володимир Волков.
газета: №11 "Бучанські новини" від 20 березня 2009р.
Людмила Гладська, Анна Цехмейструк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.