» » » Система кулачного бою — альтернатива східним єдиноборствам

Система кулачного бою — альтернатива східним єдиноборствам

Сьогодні ми торкнемося дуже важливих аспектів організації вільного часу, виховання та зміцнення здоров’я дітей та молоді в Ірпіні.

Система кулачного бою — альтернатива східним єдиноборствамЗнайомтеся:
Олександр БУБНОВ – президент Федерації Слов’янського кулачного бою, Майстер першого ступеня — має «чорний пояс».
Призер Кубка Федерації з кулачного бою (2004 р.), переможець Кубка Федерації з кулачного бою (2005 р.).
У 2007-2008 рр. — призер чемпіонатів України та Києва з кіокушин карате, рукопашного бою, тайбоксингу. У 2007 р. склав тест 30 гостроконтактних поєдинків без зупинки.

В умовах загострення криміногенної обстановки не варто відкидати важливість набуття навичок самооборони.
Отож презентуємо універсальну систему кулачного бою. Її було розроблено як альтернативу східним єдиноборствам. Біля витоків Федерації стоять досвідчені спортсмени та тренери, майстри, чемпіони та призери світу, Європи, України, які перемагали у чемпіонатах із різноманітних видів єдиноборств: Юрій Лабзюк, Андрій Геркен, Олександр Бубнов.

Школа кулачного бою містить дві версії спортивних правил та розділ прикладної самооборони (проти одного та кількох нападників, у тому числі озброєних холодною та вогнепальною зброєю). У систему закладено найефективніші елементи технік карате, традиційного боксу, тайського боксу, дзюдо, самбо, джиу джитсу, вільної боротьби.

Ефективність нашої системи доведено досягненнями вихованців школи кулачного бою у чемпіонатах Києва, області, України, Росії та міжнародних турнірах з кіокушин карате, ояма карате, рукопашного бою, кікбоксингу, тайбоксингу, вільної боротьби. Наші спортсмени багаторазово ставали переможцями та призерами у цих турнірах.

Так, 27-28 лютого 2009 року представники нашої Федерації, а саме клубу «Слов’яни», який функціонує в Ірпені, стали призерами відкритого чемпіонату міста Києва з кікбоксингу; наш вихованець Сергій Мар’янов виборов чемпіонське звання з тайбоксингу; призером став Ігор Пузько (кікбоксинг). У цьому турнірі брали участь 180 спортсменів різних видів єдиноборств із м. Києва, області, Полтави, Львова. Як бачимо, ірпінці складають достойну конкуренцію спортсменам зі східних та світових єдиноборств.

Для вдосконалення мистецтва кулачного бою необхідна постійна практика. Тренування побудовані за принципом від простого до складного. Займатися може кожний, незалежно від статі, віку та рівня фізичної підготовки. Кулачний бій виховує характер, силу волі, дух, відповідальність, упевненість у стресових ситуаціях, що у нашому житті дуже важливо. Він динамічно розвивається.

В Ірпені, на базі клубу «Слов’яни», ми відкриваємо групу аеробних тренінгів із музичним супроводом для дівчат (аналог тай бо або аеробокс). Це нова ексклюзивна програма, яка дозволить дівчатам та жінкам за короткий час удосконалити свою фігуру, зміцнити здоров’я та набути навичок самооборони.

Велику увагу приділяємо морально-етичним аспектам виховання. Духовною основою нашої системи є православ’я. Під час виїздів на змагання до інших міст ми зі своїми вихованцями відвідуємо святі місця та храми, організовуємо екскурсії по історичних місцях та культурних центрах.

Федерація кулачного бою щорічно проводить два традиційних турніри: зимовий – Кубок прп. Іллі Муромця та весняний – Кубок Св. Вмч. Георгія Побєдоносця. На ці турніри ми постійно запрошуємо представників східних єдиноборств.

4 квітня 2009 року плануємо провести Кубок блг. великого князя Олександра Невського. Така потужна організаційна та виховна робота, на жаль, ведеться на голому ентузіазмі. Хотілося б, щоб і державні, і комерційні структури звернули увагу на розвиток спорту. Усвідомили: заняття – це не тільки спортивний зал, а й обладнання, на якому вдосконалюється майстерність спортсменів.

Не секрет, щоб спорядити спортсменів на змагання або збори, потрібні кошти, а їх немає. Тому бійці їдуть своїм коштом і перемагають! Але ж так довго тривати не може!

Проведення змагання у м. Ірпінь – це показовий виховний захід, спосіб організації дозвілля та фізичного вдосконалення. Такі заходи можна було б проводити максимум двічі на рік; до їх участі запрошувати представників різних видів східних єдиноборств, перемагати і тим самим виховувати патріотичні почуття в ірпінців.

ФЕДЕРАЦІЯ КУЛАЧНОГО БОЮ
Система змішаних єдиноборств (усе в одного тренера).

м. Ірпінь, вул. Грибоєдова, 11
Спортивний клуб
«Спорт для всіх».
Вт., чт., суб. - з 15.30 до 18.30 (Олександр Олексійович).

Тел.моб.: 8 (050) 181-47-44
газета: №12 газета "Ірпінський Вісник" від 20 березня 2009р.
Коментарів: 0
Додати коментар