Відкриття стоматології

Днями в Бучі, в будинку на бульварі Богдана Хмельницького № 2, відкрилось стоматологічне відділення Бучанської міської поліклініки.

Як розповідають лікарі нового медичного закладу, міський голова Анатолій Федорук настільки перейнявся проблемою лікування зубів, що посадив їх до свого автомобіля і повіз до кращих приватних клінік. З тим, щоб лікарі-стоматологи самі мали змогу підібрати необхідне обладнання. Найсучасніше…

В той же час в приміщенні майбутнього медзакладу робили гідний, як прийнято говорити, «євроремонт». І ось такий симбіоз - сучасна медична техніка та прекрасний ремонт, облаштовані кабінети - постали перед очима присутніх на відкритті нової стоматології.

Найсучасніше оснащення дозволяє робити будь-які процедури, різної складності пломби, маніпуляції тощо. Окрім того, буде працювати кабінет для прийому дітей, хірургічний і два кабінети терапевтичного профілю. Штати повністю укомплектовані лікарями вищої та першої категорій.
Цікавий штрих. Присутні на відкритті колеги-лікарі з Ірпеня з серйозним виглядом сказали, що стоматологія у них буде краща… Через… років сорок…
газета: №10 "Бучанські новини" від 13 березня 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.