Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » Буча: відбулися відбірні змагання Чемпіонату Київської області

Буча: відбулися відбірні змагання Чемпіонату Київської області

14 березня в спортивній залі бучанської ЗОШ №3 відбулися відбірні змагання Чемпіонату Київської області з рукопашного бою серед дітей віком 10-11 та 12-13 років.

За результатами цієї зустрічі, найсильніші спортсмени ввійшли до збірної команди, яка буде представляти Київщину на Чемпіонаті України, що проходитиме в квітні 2009 року в місті Коблево (Миколаївська область).

Загалом до Бучі приїхало 18 представників команди з міста Біла Церква, 18 спортсменів з міста Іванкова та 11 – з Бучі (спортсмени місцевого клубу спортивних видів єдиноборств „Фенікс”).

За словами тренера бучанських юних борців Василя Семиряжко, на жаль, через фінансові труднощі, у змаганнях не змогли взяти участь команди з міст Обухова та Фастова.

Кожен з юнаків, що сходився у запеклому поєдинку на татамі, виявляв усю силу духу, жагу до перемоги. Але, як завжди, були переможці і переможені. Приємно, що наші спортсмени також зайняли чимало призових місць. Так:
Микола Позняк – І місце (вікова група 10-11 років, вагова категорія – до 40 кг)
Ігор Позняк – І місце (вікова група 12-13 років, вагова категорія – 60+ кг)
Юрій Ткачук – ІІ місце (вікова група 10-11 років, вагова категорія – до 55 кг)
Євгеній Краснощьок – ІІІ місце (вікова група 10-11 років, вагова категорія – до 55 кг)
Владислав Варченко – ІІІ місце (вікова група 12-13 років, вагова категорія – 60+ кг)
Олександр Григораш – ІІІ місце (вікова група 10-11 років, вагова категорія – до 35 кг)

Ці хлопці через місяць поїдуть на Чемпіонат України з рукопашного бою.

За загальними підсумками балів, команда Бучі посіла друге місце. Лідерами змагань стала команда з міста Біла Церква, команда з міста Іванкова відповідно зайняла третє місце.