» » » У Бучі побудують ще один мікрорайон

У Бучі побудують ще один мікрорайон

Незабаром відбудуться громадські слухання Детального плану забудови території в межах вулиць Кірова, Вокзальна та колій Південно-західної залізниці в Бучі. Що передбачає цей проект, які новобудови з’являться у нашому місті ми запросили розповісти представника компанії «Укракадемінвестбуд» (компанія, яка буде здійснювати забудову), академіка академій будівництва та архітектури Євгена Бондаренка.

- Євгене Валентиновичу, яка саме забудова буде на даній території?
- На території, яка займатиме площею 60 га, буде зводитися житловий масив з багатоповерховою житловою забудовою, а також котеджі й пентхаузи. Крім цього, у мікрорайоні обов’язково будуть нова школа (на 700 місць), два дитячих садочки (загалом на 520 місць), багатоповерховий гараж (5-6 поверхів), пожежне депо, адміністративна будівля, медичний заклад (або поліклініка, або лікарня – залежно від потреб міста). Також на території заплановані заклади торгівлі, громадського обслуговування, офісні приміщення тощо. Об’єкти соціальної сфери будуть розташовані таким чином, щоб до них було зручно добиратися усім жителям даного мікрорайону. Тут розміщуватимуться і адмінбудівлі суду, прокуратури, міліції.

- Чи плануєте побудувати якісь заклади для молоді?
- Так. У даному мікрорайоні побудуємо два громадських центра багатофункціонального призначення, де передбачена розважальна зона для нашого молодого покоління (дискотека, клуб, невеличке кафе).

- Якою буде висотність багатоповерхівок?
- В основному це будинки заввишки від десяти до вісімнадцяти поверхів. Щоб мікрорайон був не лише зручним, але й мав гарний естетичний вигляд, в архітектурному плані вони будуть різнотипними.

- На яку кількість жителів розрахований мікрорайон?
- За нашими підрахунками в даному мікрорайоні проживатиме близько 8 тисяч громадян.

- Чи передбачені зони відпочинку?
- Обов’язково. Буде озеленення території, облаштування парків, місць відпочинку, дитячих та спортивних майданчиків. Більше того, зазначу, що біля кожного будинку буде створена зона відпочинку з малими архітектурними формами.

- Як вирішиться питання водопостачання цього мікрорайону?
- Неподалік розташовано декілька резервуарів чистої води, які здатні обслуговувати даний мікрорайон. Будівництво вестиметься в обхід промисловій зоні.

- У разі ухвалення проекту на громадських слуханнях, як швидко ви плануєте приступити до його реалізації?
- Зараз нелегкий період для будівельних компаній, позначається економічна криза. Але хочемо розпочати роботи вже в цьому році. У нас є інвестор, який обіцяє фінансування даного будівництва.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар