» » » » Бучанець став переможцем регіонального чемпіонату України з легкої атлетики

Бучанець став переможцем регіонального чемпіонату України з легкої атлетики

Початок нового 2009 року став для наших спортсменів – вихованців Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи, напрочуд вдалим. У трьох змаганнях обласного та державного рівнів діти посіли призові місця.

Що не може не радувати, адже фізична культура і спорт є складовою виховного процесу дітей та підлітків і відіграє важливу роль у зміцненні здоров’я, підвищенні фізичних та функціональних можливостей організму людини, забезпеченні здорового дозвілля.

Так, 21 лютого у місті Васильків відбувся чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків і дівчат віком до 20 років. І місце у цих змаганнях серед дівчат посіла Дарина Дельниченко (яка має ІІ юнацький розряд). ІІІ місце зайняли Дмитро Панфілов (ІІ юнацький розряд) та Ігор Сподинець (І юнацький розряд). Тренер-викладач – О. Лобанов.

7 лютого 2009 року у місті Києві відбувся регіональний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та ДЮСШОР (серед дітей 1994 року народження та молодших). У бігу на дистанції 60 метрів І місце у чемпіонаті посів Олег Половиця (з результатом 7,72 с). Також він зайняв IV місце у стрибках в довжину (5,89 м). Тренер-викладач – Ю. Колєсніков.

19-22 лютого у місті Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат України серед дітей та юнаків з кікбоксингу. І хоча даний вид спорту в Бучанській ДЮСШ з’явився нещодавно, проте вже є перші здобутки. ІІІ місця на цьому чемпіонаті посіли вихованці Віталій Мельник, Артем Конопко, Міріам Дондуа. Тренер-викладач – Р. Ковеня.

Ми поспілкувалися з одним із призерів – переможцем регіонального чемпіонату України з легкої атлетики Олегом Половицею (учень 8-В класу Бучанської школи-інтернат). Олег розповів про своє захоплення спортом, змагання і щоденні наполегливі тренування.

- Олеже, як давно ти займаєшся легкою атлетикою і чому обрав саме цей вид спорту?
- Я з 6 років займався вільною боротьбою, а потім, переїхавши до Бучі, почав ходити на фізкультуру і в мені тренер побачив потенціал легкоатлетиста, запросив на тренування. Я почав займатися. Спочатку їздив на невеликі обласні змагання, а потім вже на більші, й почав перемагати.

- А чому така зміна вподобань? Адже легка атлетика і боротьба зовсім несхожі між собою види спорту?
- Можливо ці два види спорту й різняться, але всерівно вільна боротьба дає якісь навички. Наприклад, розвиває м’язи плечей, і я можу метати м’яч, зміцнилися м’язи ніг. Тож вільна боротьба і легка атлетика в якійсь мірі доповнюють одне одного.

- Ти розраховував на те, що переможеш у чемпіонаті?
- Я думав, що, можливо, стану переможцем, але особливо на це не розраховував. Адже зі свого досвіду знаю, що на таких змаганнях є «підстави», часто мене ставили змагатися зі старшими хлопцями і мені було дуже важко. А на цих змаганнях все вийшло вдало. Коли потрапив до фіналу, то боявся, що програю. Але зрештою сконцентрувався і все вдалося.

- Коли закінчиш школу, ти продовжиш займатися спортом, чи це лише тимчасове захоплення?
- Я планую продовжувати свої тренування, прагну пов’язати своє життя зі спортом і хочу вступити до спортивного інституту.
Мені подобається легка атлетика тому, що вона виробляє такі якості, як витривалість, спритність, спонукає до боротьби за перемогу.
За словами керівництва Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи, сьогодні наші діти виявляють значний інтерес до таких видів спорту, як боротьба, футбол, волейбол, настільний теніс, легка атлетика. Але гострою залишається проблема матеріально-технічного та кадрового забезпечення. Та не зважаючи на це, дітей намагаються тренувати регулярно та якісно; на щастя, директори загальноосвітніх шкіл дозволяють проводити тренувальні заняття у спортивних залах.

Весь викладацький склад ДЮСШ висловлює подяку директору Бучанської школи-інтернат Михайло Наконечному за виховання такого хлопчика, як Олег Половиця. Адже він дійсно має значні перспективи у майбутньому, потрібно лише з ним займатися і розвивати його здібності.
газета: №8 "Бучанські новини" від 27 лютого 2009р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Amator)))

OFFline

  • Amator))) (1)
  • Місцевий
  • 3 березня 2009 20:28
ха ха це я !!

0