» » » 22 лютого відбулася зустріч працівників колишнього Радгоспу «Київський»

22 лютого відбулася зустріч працівників колишнього Радгоспу «Київський»

Є сонце, є надія.
Ще серце б’ється,
Рветься із тенетів мрія.


Цими рядками з віршу нашого односельця, поета-пісняра, Івана Марійко була освячена зустріч працівників колишнього Радгоспу «Київський», яка відбулась 22 лютого в приміщенні їдальні Немішаєвського державного аграрного коледжу. Йдуть роки але люди котрі не одне десятиліття пропрацювали в Радгоспі знову зібралися разом щоб пригадати славетні часи розквіту аграрної справи, пожартувати над минувшиною, привітати один одного та вшанувати тих хто вже пройшов свій життєвий шлях але пам'ять про яких ще жива.

На зустрічі, з числа колишніх працівників Радгоспу присутнім була лише маленька частинка могутнього колись колективу який налічував понад 500 працівників. Проте це не завадило весело та яскраво відсвяткувати цю знаменну подію. Зі словами привітань першим виступив Марійко Іван Іванович який також оголосив конкурс на розповідь цікавих та юмористичних історій про Радгосп. Зі словами привітань та спогадів також виступили Лук’яненко М.Г, Клименко Н.О, Оніщенко Н.Д, Мельник В.В, Джус О.М, яка окрім загальних привітань також привітала присутніх чоловіків з святом Дня захисника вітчизни та жінок з наступаючим 8 березня - міжнародним жіночим днем.

Після привітань свято продовжилося нагородою переможців гумористичного конкурсу та танцями.


Іван Марійко, "бригадир радгоспу"


На останок хотілося б висловити окрему подяку організаторам зустрічі Марійко Івану Івановичу, Лук’яненко Миколі Григоровичу, Клименко Надії Олексіївні, Оніщенко Надії Дмитрівні та побажати їм довгих років життя, міцного здоров`я, та здійснення всіх мрій і побажань.

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.