“СИДИ І КУРИ!”

Під такою назвою громадська організація “Правиця” нещодавно провела акцію серед депутатів Бучанської міської ради. Кожен, хто заходив того дня до сесійної зали, одержував від представників “Правиці” пачку цигарок на знак того, що більшість депутатського корпусу байдужа до питань, які розглядаються на сесіях, не володіє ситуацією і рішення приймає несвідомо.

Намагалася “Правиця” передати цигарки й Бучанському міському голові п. Федоруку, та той, на жаль, їх не взяв (курить інші), та ще й на сміх підняв. Та якою б не була реакція депутатів і голови, акція мала на меті достукатися до депутатського корпусу, звернути увагу, що у місті багато завдань, які треба вирішувати. Бучанці чекають від своїх народних обранців розв’язання проблем, що сприятимуть поліпшенню життєдіяльності населення Бучі.

Акція “Сиди і кури!” нагадала народним обранцям про їх обов’язки перед територіальною громадою, підконтрольність і відповідальність цій громаді. Дехто з народних обранців забув, чим він має займатися у міській раді; лише присутності на засіданнях замало, необхідна постійна, цілеспрямована й серйозна робота на благо своїх виборців.


І. БАРТКІВ, І. ЛИСЕНКО,
прес-служба громадської організації “Правиця”
газета: №6 газета "Ірпінський Вісник" від 12 лютого 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.