"Тато, мама і я – спортивна сім’я"

24 січня у спортивній залі загальноосвітньої школи №4 проходило міське свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я», організоване відділом у справах сім’ї і молоді та відділом освіти Бучанської міської ради.

П’ять родин виявили бажання суботнього ранку стати учасниками веселих змагань, де потрібно було проявити не лише фізичну підготовку, але й спритність і кмітливість. НВК «Берізку» представляла родина Островерхових, ЗОШ№1 – Мусійчук та Огнєвих, ЗОШ №2 – сім’я Гулянських, а ЗОШ №4 – родина Середи.

Усі присутні розділилися на команди, до яких входило по три учасника – тато, мама і їхня дитина. Єдиний дух, спільна мета, гордість за рідну людину ні на мить не полишали серця присутніх. Тому за такої палкої підтримки родини, було під силу виконати найнесподіваніше завдання. І хоча на перший погляд етапи змагань здавалися досить елементарними, проте насправді, аби їх пройти, батькам довелося добряче попотіти й самим на півтори години стати дітьми. Татусі заплітали дівчаткам косички, збирали туристичний ранець і допомагали розвішувати білизну, а мами, як ні в чому не бувало, вправно впоралися зі скакалками та бігли естафети. Варто зазначити, що сценарій дійсно був різноманітним та напрочуд цікавим. Значна заслуга в цьому вчительки фізкультури ЗОШ №4 Ніни Полякової, яка не лише вигадували конкурси, допомагала в організацій, але й була ведучою на святі.

Учасників змагань оцінювало журі, до складу якого входили заступник Бучанського міського голови з гуманітарних питань Лариса Матюшенко, завідувач відділом сім’ї та молоді Ніна Калініна, директор ЗОШ №4 Алла Літкевич, головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді Валентина Науменко, вчитель фізичної культури ЗОШ №3 м. Ірпеня Олександр Бабійчук, завідуючий методичним об’єднанням вчителів фізкультури міста Бучі Олег Гайдай.


Не менш цікавим був і останній конкурс змагань. Кожній родині надали великий аркуш паперу і фломастери. Завдання учасників полягало у тому, щоб представити свою родину, зобразити якомога яскравішу картину життя і захоплень сім’ї. Всі родини досить швидко і вдало справилися із цим, навіть ті, хто не захоплюється живописом, адже що малювати і робити – підказувало серце.
За результатами оцінювання, перше місце у змаганнях посіла сім’я Островерхових. Усі учасники були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Підсумовуючи свято, заступник міського голови Лариса Матюшенко зазначила, що немає нічого красивішого, чистішого і міцнішого, як справжня сім’я, члени якої люблять один одного і поважають. Тому цей захід – не лише вияв фізичної підготовки й загартованості, а насамперед – вияв уваги й турботи, як і повинно бути у по-справжньому міцної родини. Тому переможених тут не було.
газета: №4 "Бучанські новини" від 30 січня 2009р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.