» » » Понад шістсот бучанських дітей на Різдво отримали подарунки

Понад шістсот бучанських дітей на Різдво отримали подарунки

У те, що на Новий рік та Різдво збуваються дива, не вірив хіба що той, хто ніколи не був дитиною. Не важливо, хто і коли ті дива здійснює - Бог, Дід Мороз чи батьки. Важливо, що якимось чином омріяне, а інколи й те, про що навіть мріяти не наважувався, з'являється під подушкою, під ялинкою чи у новорічній шкарпетці.

Дітям з благополучних, матеріально забезпечених сімей вірити в різдвяні дива легко. А от малечі з сімей малозабезпечених, неблагополучних чи неповних - значно складніше.


Благо що є люди, які не забувають про малечу та роблять усе, аби в їхніх серцях оселилася радість, а на душі стало тепло від приділеної уваги.
Протягом п'яти днів керівництво та студенти Українського гуманітарного інституту, що розташований у Бучі, проводили акцію для діток різного віку, які відносяться до соціально незахищених категорій. На них чекала спеціальна різдвяна програма, де юні глядачі були безпосередніми учасниками дійства, гралися разом із казковими персонажами, виконували невеличкі завдання та досхочу веселилися. Дійсно, подивитися було на що. Вистава поставлена студентським театром "Росток", який в минулому році зайняв перше місце серед студентських театрів України. Тому у професіоналізмі акторів та їхньому вмінні зацікавити малечу не доводилося сумніватися. А головне - дітки були у захваті й залишилися цілком задоволені побаченим. Для більш старших - було підготовлено окрему розважальну програму.

Після різдвяної вистави дітей смачно погодували і вручили подарунки - фрукти, солодощі, новий одяг.
Загалом увагою представників Українського гуманітарного інституту було охоплено 750 дітей незахищених категорій - сиріт, напівсиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Працювали за списками, які подавали Бучанське Товариство Червоного Хреста, відділ у справах сім'ї та молоді, служба у справах дітей.


А одного дня виїжджали з виставою до дитячого будинку міста Радомишля, де виховується 130 дітей-сиріт.
За словами ректора Українського гуманітарного інституту Анатолія Жаловаги, у залах був аншлаг. Люди просто приїжджають на свято, навіть якщо не відносилися до перерахованих категорій. Тому в наступному році планується збільшити масштаби заходи і влаштувати різдвяний ранок уже для тисячі дітей.
"Різдво Христове - це завжди радість для людей, великий подарунок для людства. І тому в цей період ми робимо один одному подарунки. Свою програму, перш за все, організували для дітей-сиріт, які обділені увагою та теплом. Хотіли таким чином принести їм радість і хоча б трошки свята у маленькі серця. Тому головна наша мета - зробити приємне іншим", - сказав Анатолій Степанович.
газета: №1 "Бучанські новини" від 9 січня 2009р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.