Поспішайте творити добро!

"Поспішайте творити добро!" - звертався до людей герой казки А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц". Не кожна людина здатна відгукнутися на це звернення. Адже всі зазвичай зайняті буденними турботами: роботою, навчанням, сімейними справами… То ж чи завжди ми готові допомагати один одному, чи відчуваємо потребу у піклуванні про інших?

Турбота про гостомельців є невід'ємною частиною діяльності Гостомельської селищної ради на чолі з А. Кириченком. Ці люди і в наш важкий час знаходять можливість творити добро для кожного мешканця селища.

За короткий період у Гостомелі відкрито Меморіал героям і жертвам Чорнобиля, дитячий садочок у військовому містечку, закладено "Алею закоханих", побудовано стадіон, проведено реконструкцію пам'ятника воїнам-гостомельцям, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни… Ось далеко не повний перелік того, що робить місцева влада задля розквіту нашої малої батьківщини.

Особлива увага і турбота приділяється дітям, адже немає нічого більш важливого і благородного, ніж піклування про підростаюче покоління. Ми мріємо бачити своїх дітей гарними, здоровими, щасливими. Яким буде їхнє майбутнє завтра - залежить від суспільства, в якому вони живуть сьогодні. Піклуючись про юне покоління, людство піклується про своє майбутнє.

Здавалося б, усе просто й зрозуміло. Проте відчути його всім серцем і внести посильний вклад у це важливе загальне завдання дорослих здатні, на жаль, не всі. Ті ж, хто обрав турботу про дітей одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності, вирішують конкретні проблеми підростаючого покоління.
Доброю традицією Гостомельської селищної ради стало привітання наймолодших жителів із Днем Святого Миколая, новорічно-різдвяними святами, підтримка обдарованих і талановитих дітей, переможців олімпіад, конкурсів та змагань, встановлення персональної премії селищного голови учням, які мають найкращі показники в навчанні.

Багато років однією з найгостріших проблем Ірпінської загальноосвітньої школи № 14 було тепло. Це питання вдалося розв'язати завдяки міні-котельні, яка побудована у 2007 році.

Не став винятком і 2008 рік. Школа отримала чергові подарунки - капітально відремонтований шкільний харчоблок, налагоджене гаряче водопостачання. Щодня шкільна їдальня привітно зустрічає дітей відремонтованою затишною обідньою залою, новими меблями, смачними обідами.

Часточку своєї душі у тепло й затишок школи віддають люди, які не байдужі до майбутнього дітей. Хочеться щиро подякувати всім тим, чию підтримку й допомогу наша школа відчуває постійно: Гостомельській селищній раді на чолі з А. Кириченком, секретарю О. Кислиці, заступникам селищного голови Ю. Краснопольському, В. Саєнку, депутату Ірпінської міської ради Н. Рохманюк, голові Ірпінського осередку регіональної партійної організації "Блок Литвина" А. Кобринцю, директору ПП "Озон" А. Протасевичу і нашим шефам - військовослужбовцям в/ч А0565.

Сердечні вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, а у вашому житті панують гармонія та вдача.

Адміністрація Ірпінської
загальноосвітньої школи № 14
газета: №1-2 газета "Ірпінський Вісник" від 9-16 грудня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар